Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Biztos, hogy autoimmun betegsé...

Biztos, hogy autoimmun betegségem van?

Figyelt kérdés

semmi tünetem, ammi pont erre utalna, ahogy nézegettem, de magas az ana szintem mérsékelten 47

orvossal még nem beszéltem

interneten olvastam, hogy mit jelent


2017. márc. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen szint?
2017. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Se Anti nukleáris faktor
2017. márc. 17. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Önmagában az ANA szint emelkedése még nem jelent autoimmun betegséget, más laboratóriumi értékek is eltérnek az autoimmunbetegség esetében. Ha minden más normális, ne aggódj.
2017. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát magán azon a lapon ahol az ana megvan emelkedve a többi nem lett pozitív

de van néhány értékem, pl az IgG 0,22-vel magasabb

2017. márc. 20. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy az emelkedett Ana önmagàban nem kórjelző. Az enyèm 41 volt. Szintèn emelekdett IgG szinttel. Van valami panaszod? A vèrkèped jó? Milyen az összfehèrje szinted?
2017. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

minden jó, azt mondta az orvos kétévente ellenőrizni kell, az autoimmun betegség gyanuja miatt

úgyh most kétévig tudatlanságban élhetek

2017. márc. 21. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Èn immunològusnál voltam, azt mondta nem vagyok autoimmun beteg. Fèl èv után javasolt kontrollt. Esetleg csinàlj még egy lisztérzékenység tesztet, az is autoimmun. Nekem azzal kezdték. Kapható a gyógyszertárban. Végül az immunológus arra jutott, hogyvegy erős bakteriàlis fertőzès okozta az eltéréseket a vèremben.
2017. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!