Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél éve tartó garat, torokszáj...

Fél éve tartó garat, torokszáj gyulladás, köhögés, memóriaromlás, rossz közérzet?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok orvosnál voltám, így gondoltam megkérdezem tőletek.


Fél éve elkezdtem köhögni, mintha valamilyen váladék lenne a garat környékén és ez irritálna, be is van gyulladva a garatom, de már a torokszájam is. (torokfájás nincs)


A betegség óta mintha a memóriám is rosszabb lenne, és rossz a közérzetem.


2017. máj. 7. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok a savad? Reflux is okozhat állandó köhögést, torokfájdalmat és váladékot a torokban.
2017. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, már reflux ditán is voltam 2 hétig, gyógyszeren is voltam 1 hétig, de semmi változás.
2017. máj. 7. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
De egyébként most így elgondolkodtam, és a betegségem előtt kb 2-3 héttel elkezdtem gyakrabban böfögni (és még mindig gyakrabban böfögök szerintem, mint fél évvel ezelőtt), ami a refluxot igazolná. De akkor miért nem javult az állapotom se a diétára, se a gyógyszerre?
2017. máj. 7. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert ennyi idő alatt nem jön helyre a reflux, nekem 4 hónap gyógyszerszedés után lett jobb, és szigorú diéta volt addig és azóta sem eszem sok mindent, nehogy visszajöjjenek az erős tünetek.
2017. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!