Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az baj, ha mindig magas a...

Az baj, ha mindig magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Nagyon Sokat stresszelek, ezert altalaban 100 felett van. Folyton feszult vagyok.Ha valami csoda folytan lenyugszok, akkor is 80-90. Lehet problema, ha magasabb szokott lenni az atlagnal?

2017. máj. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú távon baj, ha magas a pulzusod. Azt jól látod, hogy a stressztől.Próbálj sportolni, relaxálni, stb. Ha nem javul a helyzet, irány az orvos!
2017. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú távon a magas pulzus kifárasztja a szívedet.
2017. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sportolni most nincsen lehetosegem de neha szoktam biciklizni, es majdnem mindennap setalok. Relaxalok is neha. Koszi a valaszokat ^_^
2017. máj. 16. 18:56
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Utána kéne ennek járni, hogy mi okozza! Nagy valószínűséggel pszichés háttere van. Voltam így én is, ülve 126 volt. Kaptam rá gyógyszert, azóta nagyjából rendben van. Fordulj orvoshoz!
2017. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,baj.En is igy voltam,halogattam a kivizsgalast,de egyszer rosdzul lettem,es muszaj volt

Azota szedem a Nebilet 5 tbl t.

2017. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!