Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves vagyok, és szerintem...

14 éves vagyok, és szerintem aranyerem van?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy kb 3 hónapja fáj ülni néha enyhén néha jobban.

A végbélnyillásomnál fáj.

De nincs véres széklet vagy ilyesmi.

Lehet ez aranyér?


2017. jún. 3. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdtél el sportolni? esetleg nemi élet? szerintem menj el orvoshoz
2017. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de menj biztosra, irány a háziorvos, lehet cikinek gondolod, de nem az. Fő hogy meggyógyulj. Lehet még elég a kenőcs, de ha romlik akkor műtét is lehet a vége.
2017. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Reparonnak van kúpja is, abból éjszakára tegyél fel egyet, mielőtt lefekszel. Így egész éjszaka belülről is gyógyítja egy gyógyszer. De ha néhány héten belül nem javul, fordulj orvoshoz!
2017. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet aranyér, vagy végbélrepedés is, főleg ha kemény szokott lenni a székleted, de nézesd meg sebészeten kedden, ott megvizsgálnak és ha az, akkor ott írnak fel rá kenőcsöt, vagy kúpot.
2017. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a kúpot hogy rakjam fel?
2017. jún. 3. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Bevizezed a kúpot és felnyomod.
2017. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj gyógyszerekkel. Menj el orvoshoz. Ne légy Google doktor, es ne hallgas senkire aki itt gyógyszert ajánl.
2017. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet aranyered de kezeld mert egyre rosszabb lesz...idővel a wc-zésnél egyre jobban kisebesedik
2017. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!