Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Valaki akinek mar volt...

SOS! Valaki akinek mar volt ilyen, miez?

Figyelt kérdés

Nem reg nyujtozkodtam es egyszercsak a nyakamnal baloldalt nagyon elkezdett fajni. ott ahol van a nyirokcsomo. mintha ott valami begorcsolt volna vagy nem tom. kozbe ereztem h a felfejem kezd lezsibbadni + ahogy nyeltem k**ra fajt ott bal oldalt a szamnal.aztan mar megszolalni is alig birtam..nagyon rossz volt. egyedul vtam itthon ketsegbe estem hogy megfogok fulladni! mar a mentot akartam hivni ugy fajt.

kozbe vissza tartottam a sirast mert feltem ekezdek sirni jobban fajni fog mert ahogy amugyis forgadtam a fejem jobban fajt. aztan kitort belolem a siras es jobb lett.aztan elmult.

volt mar vlkinek ilyen??

18/l


2017. jún. 20. 16:43
 1/1 Zengő07 válasza:
biztos volt egy hirtelen és rossz mozdulatod és úgy mozdult ott valami porc hogy összecsípte belül az izmod és az rettentően tud fájni és amikor elkezdtél sírni elengedted a befeszült izmaid és kitudott csúszni a szorításból,,gyakran előfordulhat ilyen velem már párszor megtörtént csak nem a sírástól múlt el hanem az ellazulás után bár én még volt hogy 1 hétig éreztem a nyomát
2017. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!