Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fogok kigyógyulni a...

Mikor fogok kigyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok.Sajnos egy éve pánikbeteg lettem.Volt egy rossz nyaralásom és azóta pánikolok a nyaralásoktól,még a legjobb barátnőmhöz is félek elmenni.

Pszichológushoz járok már 4-5hónapja,minden héten.

De még semmi változás.

Ugyan úgy félek.

A pszichológussal csak beszélgetünk néha rajzolni kell.

Nagyon szeretném ha már végre kigyógyulhatnék belőle,de a hiába járkálok már mióta,semmit nem javultam eddig.



2017. júl. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy nem is vagy pánik beteg !

Lehet, hogy csak egy hiszti hozta ki belőled azt az állapotot, azon a bizonyos "rossz nyaraláson" !

Nehéz a kérdésedre így ismeretlenül helyes választ adni.

Nem ismerlek és nem is biztos, hogy pánik beteg vagy , így hogyan mondjak neked bármit is , hogy ekkor vagy akkor fogsz kigyógyulni a nem is létező betegségedből.

Szerintem ne azon járasd a fejedet , agyadat, hogy mikor fogysz kigyógyulni, hanem azt gondold végig, hogy mikor hagyod abba a hisztit.

2017. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingyenes pszichiáter, gyógyszeres kezelés, környezetváltozás, idő.
2017. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szenes43 ***** válasza:

Én voltam pánikbeteg s így egy dolgot tudok tanácsolni. Valaki aki ismeri a problémádat és te is megbízol benne,az kézen fog,megnyugtat és elmentek egy rövid távon. Később ezt egyre távolabbra teszitek majd idővel egyedül is kicsit megpróbálod. Ez mind folyamatos sikerélményként hat rád és egyre jobban visszatér az önbizalmad.

Azért merem ezt ajánlani mert én is ezt végigszenvedtem és kimásztam belőle. A pszichológus azt teszi amit tanult de mint látod attól nem javulsz s kézen meg nem fog és nem indul el veled. A rajzolás az akkori lélekállapotodat tükrözi és jó terápia csak nem erre az "úti pánikra."

2017. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!