Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemény a széklet és néha...

Kemény a széklet és néha picit vérzik, fáj?

Figyelt kérdés
Sok folyadékot iszok, nem valami sokat sportolok és egéségtelenül étkezem, gyümölcsöt, zöldséget heti 2-szer eszek legalább, már pár honapja ez van, voltam orvosnál és nincs bél rákom, se gyulladásom, gyogyszert kaptam de nem használ, vajon mi lehet a probléma? 18 éves srác vagyok. Olvastam hogy azért vérzik mert tul kemény és a hajszálereket meg sérti.
2017. aug. 14. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el proktológushoz, ő meg tudja nézni nem-e aranyered van. A tüneteid alapján valószínűleg az.
2017. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok víz ivása sok nyers rostos dolog fogyasztása . Fehér liszt só zsíros dolgok száraz kekszek cukor , ecet , kávé , csoki, szénsav kerülendő . Ezek a vizet kirabolják .
2017. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!