Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete széklet?

Fekete széklet?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma reggel elmentem Wc re es azt vettem észre hogy kis fekete részek voltak a székletemben.(nem volt az egész fekete sőt a többi részen normális színe volt) az utóbbi időben 1-2 szet volt véres szekletem de az mindig világos piros volt. Dokinal megalapították hogy aranyerem van de meg van hatra néhány vizsgálat.Kaptam savlekötőt mert doki azt mondta hátha ennyi elég lessz mert elvileg van egy kis emésztési problémám is. Ezt tegnap kezdtem szedni es előtte nem volt ilyen bajom. Noacid nevezetű gyógyszer. Elképzelhető h a gyogyszertől lehetett?

2017. aug. 24. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem h 19/F
2017. aug. 24. 09:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ahogy az is, hogy az aranyeredtől van (ha régóta nem voltál vécén az aranyérvől származó vér megalvadhat, és akkor fekete lesz). De lehet attól ha marhahúst ették, vagy vörösbort ittál, esetleg ha bevettél széntablettát... ha ez nem rendszeres akkor szerintem ne foglalkozz vele.
2017. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ :D
2017. aug. 24. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem máktól olyan:D
2017. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!