Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegeskedés pánikbetegség...

Idegeskedés pánikbetegség depresszió okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Voltam mindenféle kovizsgáláson semmit nem találtak egészséges vagyok!A pszihiátár viszont depressziót és pánikbetegséget állapított meg nállam!Mindig szorongok mostnába étvágyam sincs reggeltől estig hányinger nem merek menni sehova sem éjjel nem bírok aludni szédeleg a fejem már nagyon elegem van!Néha már sírok is magamban!Szüleim és a párom is kikészítem az állandó siránkozásommal!Már szóvà is teszik hogy hadjam abba mert dilihàtba fognsk zárni!Mindig próbàlnak segíteni hogy nyugodjak neg stb de nem hat nèha jól vagyok de mindig vissza esem ebből ki lehet gyógyúlni valahogyan?
2017. aug. 28. 12:11
 1/2 anonim válasza:
Én is most ebbe vagyok és pszihologushoz járok ajánlom neked a Sedatif PC gyógyszert szorongás és alvászavarra való 2 3 hér mulva segít. Mindennap rágd el és nyeld le a hátulját olvasd el!
2017. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hogyne okozhatna.. tipikus pánikbetegség.. 4 évig volt ilyen nekem, volt, hogy nem mertem kimozdulni a házból. egy rémálom..

a jó hír az, hogy szervi bajod nincs, tehát igazából az agyad generálja a problémát.

nem szeretem amikor az orvosok és az emberek nem veszik komolyan ezt a betegséget, mert ez bizony betegség. nekem sem segítettek, azt mondták ilyen nem létezik és ne képzeljem be..jártam pszichiáterhez, jó nagy pénzkidobás, nem segített semmit, így hát magamtól kellett megoldanom.

az idő segített, meg az, hogy elfogadtam, hogy ez van, és nem gondoltam rá. tudom, hogy nagyon nagyon nehéz.. de próbáld meg. van esetleg valami konkrét oka, ami miatt ez alakult ki?

2017. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!