Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok ennyiszer, ,...

Mitől vagyok ennyiszer, , felfázva"?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azzal szenvedek, hogy baromi sokszor jelentkeznek nálam felfázásos jellegű tünetek. Ez kb havi 2-3 alkalmat jelent, változó, hogy mennyi idő alatt múlik el. Általában délután kezdődik, akkor sírva ráülök a wc-re másfél liter vízzel, és nem mozdulok, amíg azt meg nem ittam, majd estig rengeteget iszok, reggelre az éjszakai alvás után pedig elmúlik. Viszont többször volt már, hogy nem tudtam ilyen gyorsan megszabadulni tőle, véres vizelet, minden.

Nyilván voltam háziorvosnál, 3-szor antibiotikumot írt fel, akkor mondtam neki, hogy 4-edjére nem szeretném, vizsgáljuk ki rendesen. Elküldött laborba, ami semmi rosszat nem mutatott (hiszen antibiotikumos kezelés után kellett mennem), illetve hasi ultrahangra, ami teljesen rendben van. Visszamentem, hogy minden oké, de akkor mitől van? ,,Hajlam". Oké, de mondom nem szeretnék minden hónapban 2-szer antibiotikumot szedni, mit csináljak? ,,Hát... hajlam... Tőzegáfonya." Több, mint 1 hónapja szedem a legmagasabb tőzegáfonya tartamú étrendkiegészítőt, ezidő alatt 3-szor jelentkezett a tünet, most 3 napja szedek antibiotikumot, mert annyira vészes volt...

Hova menjek, mit csináljak?



2017. aug. 29. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Élsz nemi életet? Akinek ilyen hajlama van, annak a következőkre kell jobban figyelni, nekem ezek segítettek, persze csak miután rendesen kikezeltek gyógyszerrel. Nagyon sok folyadék, télen derékmelegítő viselése. Együttlétek után azonnal wc-re menni. Wc-zéskor elölről hátrafelé törölni. A legkisebb gyanús jelnél tőzegáfonya, plusz havonta egy hét rendszeres gyógytea fogyasztás: tőzegáfonya-echinacea (naturland termék ha jól emlékszem).
2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

22 éves vagyok, 4 éve ugyanazzal a férfivel élek együtt.

Próbálok sokat inni, a panaszok előtt napi 3 decivel elvoltam, azóta szigorúan figyelek arra, hogy a másfél liter meglegyen. Tudom, hogy nem sok általánosságban, de az én ,,igényeimhez" sok.

Együttlét után viszont nem szoktam menni a mosdóba, mostantól akkor változtatok ezen.

2017. aug. 29. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzővel, nekem akkor múltak el a panaszaim, amikor minden együttlét után pisiltem és meg is mosakodtam. Azóta nincs panaszom, addig havonta 2-szer minimum véreset pisiltem.

Nem mondom, hogy jó dolog együttlét után feltápászkodni és kimenni mosakodni, de már megszoktuk. Utána is össze lehet bújni aludni.

2017. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ neked is!
2017. aug. 30. 18:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki erre tévedne hasonló problémával: a fentebbi beszélgetés óta minden együttlét után megmosakszom, de még az sem segített.

Ami viszont igen, az a DM-ben kapható D-mannóz. Ha kezdem érezni, hogy valami lesz, megiszok egy olyan port, és már búcsút is inthetek neki.

2019. okt. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!