Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne?

Agydaganatom lenne?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek. Hónapok óta fáj a fejem, a legkülönbözőbb módokon, és legkülönbözőbb helyeken. Ezen kívül a nyakamon meg van dagadva jóindulatúan pár nyirokcsomók, és a leges legvéletlenebb helyen napi akár 20szor is el kezd rángatózni egy ideg akármely testrészemen. Egy hónapja egy héten át tartó szédülésem volt, ritkán előjön most is, de elmúlik. Most elkapott egy erős nátha, és kezdek belőle kigyógyulni, de mikor észrevettem, hogy szagot is hallucinálok, egyenesen halálra rémültem :((


Vérvizsgálaton rengeteg mindent megnéztek még nyár elején, akkor aztmondták semmi nem utal rá, hogy komolyabb bajom lenne.


19/f. Cigi, alkohol soha, sportolok


Koponya MRI-re sajnos még várnom kell, de iszonyatosan félek.


Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy kicsit rossz tartásban hordom a fejem, és a nyakam kicsit görbe. Nem tudom ez okozhatja-e, de remélem nem komoly.....



2017. szept. 8. 11:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
nyakigerinc* 10-es voltam
2017. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!