Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés

20 éves fiatalember vagyok. 3-4 éve elkezdett sípolni és pattogni az egyik fülem. A gégészeten kimosták ám nem múlt el így visszakellett mennem. Nyaki röntgent végeztek amely negatív lett. De a tüneteim nem múltak. Egy kis idővel később a látásom is kezdett furcsává válni.. Olyan érzésem van sokszor mintha álmodnék vagyis úgy látok... Nagyon furcsa és elmagyarázhatatlan érzés. Persze a szemészeten hülyenék néztek emiatt.. és ott sem volt semmi rendellenes. Sokat számítógépezek.. és elkezdtem kutatni a neten hogy vajon mitől lehetnek ezek a tünetek. Kezdtem magamnak bemesélni hogy agydaganatom van.. a fejem is elkezdett fájni.. figyeltem magam mindig hoy épp mi a bajom... volt hogy a mellkasom nyomott..vagy épp a hátam fájt.. rengeteg vizsgálatot megjártam a szívultrahangtól elkezdve a mellkas röntgenig. Sok vérvételem is volt. De mindig jó volt az eredmény. Azonban a fejemet sosem nézték meg. És még mindig előtör bennem a félelem hogy mivan ha tényleg agydaganat. Amikor elfoglalt vagyok vagy épp társasággal vagyok akkor sosem érzek ilyet. De mikor egyedül vagyok akkor sajnos szorongok. Sőt nemrég pánikrohamom is volt de mint kiderült sok vizsgálat után az egy szív extrázás miatt volt...csak ott is megijedtem és bepánikoltam mert azt hittem leáll a szívem...

Sajnos nagyon rossz érzés az hogy nem tudom biztosra hogy mi lehet ez. A szüleim azt mondják hogy ne is agyaljak ilyeneken. De nem megy. Félek. Mit tegyek?? Most is szurkal a fajdalom az egyik oldlamon már 3 napja.. gyogyszerre sem szűnik.



2016. dec. 26. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
úristen ugyan ez vagyok, csak en hipochonder is
2016. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gömbicica ***** válasza:

Aramtalanitsd a gepedet legalabb 1 hetre, aztan nezz ertelmes elfoglaltsag utan.

Garantaltan jobban leszel. Szerintem.

2016. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kontraszt anyagos PET/CT végeztek?Ha nem akkor nem bizos.
2016. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nincs agydaganatod. Ez szinte biztos. Menj el pszichológushoz, lehetőleg olyanhoz akinek ez a szakterülete (szomatizáció). Hidd el sokkal bölcsebb most szakemberhez fordulni, és sokan vannak a te cipődben. Egyáltalán nem ciki csak a megfelelő helyen kell kezelni: pszichológusnál.
2016. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Agydaganatra utalhat:


- Gyakori fejfájás: igen intenzív, szinte semmi nem csillapítja

- Szédülés, bizonytalanságérzet, tántorgás, botladozás, elesés

- Látászavar: kettőslátás, látótérkiesés, látásvesztés

- Észlelési és érzékelési zavarok: zsibbadás, bizsergés, szag– és/vagy ízérzékvesztés

- Mozgászavar: remegés, pontatlan mozgás, mozgásgyengeség, végtaggyengeség

- Eszméletvesztés

- Görcsök: epilepsziás vagy arra emlékeztető görcsök

- Hangulati zavarok: türelmetlenség, dührohamok

- Fáradékonyság, koncentrációs zavarok, memóriazavar, szótalálási nehézség


Gyanú esetén javasolt (szűrő)vizsgálatok: neurológiai vizsgálat, koponya CT, MR"

2016. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem orvos és innen vettem a tüneteket.: [link]


Azért ezek súlyosabbak a tiédnél!


A tüneteid súlyosságát is nézd, ahhoz "mérd" a betegséget!

2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neurológia! Azonnal!
2016. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mar sok ideje fent allnak ezek a tunetek par eve biztos de sosem sulyosbottak inkabb csak az en agyam kattog rajtuk. Van hogy faj a fejem napokig de nem elviselhetetlen csak picit szur. Egy neurologust majd meglatogatok..
2016. dec. 27. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
8.: Igen, szerintem is kérj beutalót.
2016. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2 hónapja műtöttek agydaganattal


Tüneteim ezek voltak.:


Nagyon durva fejfájás.

Jobb oldali ügyetlenség.(kéz és láb)

Egyensúlyzavar

Látászavar

Vizelet visszatartási nehézség

Időnkênt zavart viselkedés

Időnként hányinger és hányás

Kedvetlenség

2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!