Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így elmennétek az iskolába?

Így elmennétek az iskolába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 éves fiú vagyok. Most, hogy beköszöntött az ősz, elkaptam a "takonykort". De nagyon... Én alapvetően azon az elven vagyok, hogy nátha miatt nem maradok otthon. De most nagyon rosszul vagyok. Fáj a fejem, este lázam volt, ma kezdtem el köhögni is... Most szerencsére nem vagyok lázas... Holnap megyünk a dokihoz, majd ő elmondja ,hogy s' mint... De én holnap nem akarok hiányozni! Rosszul vagyok ,de muszály suliba mennem... Gyűlölöm a sulit, de ez nem jogosít fel arra, hogy ne menjek.

2017. szept. 17. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Pihenned kell hisz beteg vagy. Maradj otthon!

Jobbulast :)

2017. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra mi jogosít fel, hogy megfertőzd az osztálytársaidat?
2017. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy nem kamu kérdés, mert elég egyértelmű rá a válasz, de azért leírom, hátha.

Elég logikus, hogy ha rosszul vagy, akkor ne menj suliba. nem biztos, hogy csak szimpla nátha, megfertőzheted a többieket is, illetve betegen úgysem tudsz teljesíteni meg normálisan odafigyelni órán. Akkor meg minek kínoznád magad? Ez csak egy suli, nem élethalál kérdése, h ott legyél.

2017. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu kérdés. :) Ide nem szoktam írni, csak nem tudtam eldönteni. Azért gondolom ,hogy nem vírus, mert pont lehüléskor jött ki rajtam. Elsőnek: Köszönöm a jobbulást. :) Többieknek köszönöm a tanácsokat. :)
2017. szept. 17. 17:56
 5/6 anonim válasza:

Én pont a sok ilyen szülő, gyerek miatt szívtam egész életeben és most is jelen pillanatban. Meg tudnám fojtani azokat akik betegen, mennek suliba. Nekem alapvetően elég gyenge immurendszerem van...Mindent elkapok és míg másnak meg se kottyan engem teljesen leterít és elhúzódik. Jelen pillanatban is teljesen betegen, lázasan írom ezt mert az én suliban nem szokás otthon maradni.

Maradj otthon pihenj és pótolj! Aztán ha meggyógyultál vár az iskola, ne aggódj nagyon nem fogsz lemaradni semmiről ha otthon rendesen megcsinálod azt amit a többiek a suliban.


16/L

2017. szept. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végülis otthon maradtam.
2017. szept. 19. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!