Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami betegségem?

Lehet valami betegségem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és sokat olvasok könyveket.Valamelyik nap olvastam betegségekről szóló könyvet és igazából sokszor vagyok beteg meg asztmás is vagyok.Jó ideje gondolkodom hogy el e menjek orvoshoz és megkérdezzem hogy lehetek e vérszegény?Nagyon magas a pulzusom sokszor fáradt vagyok világos a bőröm száraz a szám és naponta többször is megszédülök.Igazából nem tudom hogy mennyire lehetek e vérszegény vagy valami más problémám van.Szóval szeretnék segítséget kérni és véleményeket.
2017. okt. 1. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hipochondria. Életkori sajátosság. Évek előrehaladtával mindig jobb lesz. Ha gondolod kérhetsz egy vérképet a háziorvostól.
2017. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár nem vagyok hypohonder :D .Csak kíváncsi voltam mert a szüleim is mondták hogy lehet van valami bajom de ezzel nem igazán foglalkoztam .Az hogy asztmás vagyok az is véletlen derült ki mert nem nagyon szeretek beszélni másokkal ha valami bajom van . A családomban is vannak vérszegények meg cukor betegek és mondták is hogy menjek el orvoshoz meg ilyenek de nem tudom.Szóval valami ötlet ilyesmi?
2017. okt. 1. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el és nézesd meg,csak egy vérkép,nem veszítesz semmit. Most vagy fiatal,úgyhogy most kell pörögnöd,fáradtnak ráérsz még lenni. Béres cseppet nagyon ajánlom,pont ilyen korban volt ilyen problémám (igazolták is a vérszegénységet) és teljesen helyre dobott.
2017. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!És ez a vérkép ez pontosan micsoda?Mit mutat ki?
2017. okt. 2. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kevéske vért vesznek a karod vénájából és megvizsgálják hogy vérszegény vagy e, vagy van e valamilyen gyulladás betegség a szervezetben. Összefügghet hogy most nagyon növésben van a szervezeted azért is érezhetsz ilyeneket. Én ugyanígy voltam.
2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. okt. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!