Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet hasmenésem egésznap?

Mitől lehet hasmenésem egésznap?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt 1 hasmenésem,aztán délelött 1 utána pedig már délután annyira rosszul voltam (gyengeség,hátfájás meg ugye hasmenés) hogy alig birtam mozogni inkáb ágyba vonultam de azóta kb óránként van hasmenésem,érzem hogy lázas is vagyok vagy csak hőemelkedés vagy nemtudom de takaró alatt is fázom (láz délután 4-5 körül jött elő) Mitől lehet illetve mit és mit ne igyak-egyek?
2017. okt. 7. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok vizet igyál, főtt krumplit, háztartási kekszet, ropit, pirítóst fokhagymával megpróbálhatod megenni, hátha valamelyik jólesik és benned is marad.
2017. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen!
2017. okt. 7. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Széntabletta és Bolus adstringens, fekete csersavas tea. Diólevél vagy tölgyfakéreg tea.
2017. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most van egy ilyen vírusos betegség, főleg a gyerekek körében, de felnőtt is elkaphatja tőlük.

Sós vízben főtt burgonyát egyél, sós ropit, igyál sok folyadékot, és pár napig zsírmentes étkezés, kerüld a tejet és tejterméket.

2017. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké,köszi mindenkinek!

Az este felért a pokollal..A fejem elviselhetetlenül fájt,nem tudtam aludni egy percet sem,39 fokos lázam volt,hányingerem végig,erős gyomorfájás meg kis hasmenésem is volt.

Úgy érzem a nehezén túl vagyok..

2017. okt. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!