Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitralis prolapsus tünete?...

Mitralis prolapsus tünete? Magas pulzus? Nekem általam 85 vagy alatti a pulzusom

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran előfordul hogy elkezd ugy verni a szívem hogy érzem de ha nem figyelek ra vagy lefoglalom magam akkor nem feltűnő


Vakamikor meg ha nem érzem akkor meg mindig figyelem ekkor pánikolok



2017. okt. 28. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85 bőven jó még.
2017. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben egész jól össze van foglalva a lényeg: [link]


Nekem szívultrahangon derült ki, néha van szívdobogás érzésem de ez nem azt jelenti hogy pl folyamatosan gyorsabban verne a szívem. Mikor ezt érzem akkor próbálok lassan mélyeket lélegezni és mindig hamar elmúlik és nem pánikolok be miatta. Amúgy meg a mindennapokban semmi gondot nem okoz.

2017. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked még milyen tünet van?
2017. okt. 28. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A mitralis prolapsus diagnózist orvos mondta, vagy te gondolod, hogy neked az van? Pánikot is okozhat a szívbetegség, ha neked ez van.
2017. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most megyek majd orvoshoz
2017. okt. 29. 07:30
 6/7 anonim ***** válasza:
En soha nem tudtam rola higy MP.om van,48 evesen derult ki.Magas pulzus miatt szedultem(105-110) volt nyugalomban is.Sziv UH mutatta ki.Nebilet 5 ot kell szednem.
2017. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mitralis prolapsus nem szívbetegség hanem szívrendellenesség. Nekem 2es, azon kívül hogy nem tudok sokáig futni és a többi sportban is lassabb vagyok semmilyen tünetem nincs. Nekem 2es így betegségnek sem minősül. A pultusom meg nyugalmi allapotban 70 alatt van. Ha szorongok akkor siman felmegy 100ra. De azt a stressz okozza.
2019. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!