Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós vagyok, hogyan...

LegjobbFenekű kérdése:

Depressziós vagyok, hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, depressziós. Figyelemzavarokkal küzdök, általános iskolában nagyon jól tanultam és most gimnáziumban már maga az otthoni tanulás sem megy, 5-10 perc után képtelen vagyok figyelni. Emellett étvágytalansággal és alvászavarokkal is küzdök. Amik eddig boldoggá tett vagy akár pillanatnyi örömöt is okozott már egyáltalán nem tesz vidámmá, de le se tud kötni. A szüleim elváltak 10 éve, tehát az apukámmal nagyon rossz a kapcsolatom, semmi személyes dolgot nem mernék neki elmondani, az anyukámmal kicsit közelebb állok, de erröl a témáról neki sem szívesen beszélnék mert magát hibáztatná azért hogy elváltak. A suli ahova járok nagyon erös és én nem igazán szerettem volna oda menni, de a szüleim nem hagytak más lehetöséget... A sok gondtól ami a válással járt számítógépes játékokba menekültem, régebben az is örömet tudott okozni, de hónapok óta már az sem nagyon. Távkapcsolatban vagyok egy amerikai fiúval, ö az egyetlen, akinek mindent elmondok. Ö azt tanácsolta, hogy mondjak el a szüleimnek mindent és ha itt Magyarországon tényleg csak a tanult emberek lehetnek sikeresek/kereshetnek jól, akkor menjek ki hozzá Amerikába, és csináljam azt, amiben tehetségesnek talalálom magamat (festés, rajzolás).

2017. nov. 6. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

aki depresszios az altalaban nem tud rola, nem vallja be maganak

a lelki betegeknek gyakran nincs ontudatuk a betegsegukrol



A szüleim elváltak 10 éve, tehát az apukámmal nagyon rossz a kapcsolatom ...



az hogy elvaltak a szuleid nem kellene azt jelentse hogy rossz a kapcsolatod edesapaddal

nekem is elvaltak, de nagyon jo a kapcsolatom veluk, sot valas ota sokkal jobb mert nyugi van otthon, mindketten normalisabbak mint mikor egyutt voltak, egyutt eltek


" A suli ahova járok nagyon erös és én nem igazán szerettem volna oda menni, de a szüleim nem hagytak más lehetöséget... "

szerintem ez a gond

kerd meg szuleid beszeld meg veluk, hogy nem erzed jol magad itt es mashova szeretnel menni


" Távkapcsolatban vagyok egy amerikai fiúval "

honnan ismered? ne bizz meg senkiben

gondolom a szamitogepes jatek folyaman ismerted meg.... ne bizz meg benne

2017. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!