Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Van okom aggódni?

Mitől lehet ez? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
3napja nagyon fáj a derekam,meg az alhas.Erzem hogy a petefészekböl sugárzik minden felé.Tegnap elott voltam nőgyogyasznal minden rendben volt.Jobb felol volt a peteérésem amiben még kis folyadék volt,szoval aról is jonnek a görcsök.Vagy lehet esetleg felfázás?mivel az őszi időkben elég sokat vagyok felfázva kb 1honapja szedtem a szurit rá.Sürün pisilek viszont nem csip nem fáj. :) Menstruació elott vagyok 6nappal.

2017. nov. 10. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés több sebből vérzik. 1. A peteéres nem okoz görcsös meg derékfájdalmat. 2.ha így érzed fel vagy fázva menj el az urológiára. De azt tudod, hogy felfázás nincs csak higyúti fertőzés amit baktérium okoz.3. "Felfázásra" nem szoktak imjekciót adni de az injekciót egyébként is szúrni szokták nem szedni. Kivéve.ha kálcium injekció azt lehet inni is viszont hugyúti fertőzésre nem jó. 4. Egy orvos sem tudja megmondani neked látatlanba mi bajod van. 5. Szerintem ne unatkozz annyira, hogy kamukérdéseket teszel fel 5. Elkezdhetsz aggódni, hogy nem vagy teljesen normális
2017. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mekkora egy gyökér vagy😂😂Pont az ilyen gyökerek miatt jövök ide mint a te fajtad is😉😉😉 Milyen láthatatlanbol?Mint ahogy leirtam voltam dokinal.Szoval vizsgalt is😃 Akkor azt kellet volna irnom hogy szurattam magam?🤣🤣oke😃Ugy latom te unatkozol nagyon.
2017. nov. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!