Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek hasonló tünete?

Valakinek hasonló tünete?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: körülbelül két hónappal ezelőtt mentem a háziorvosomhoz azzal a tényállással, hogy baloldali (szívtájéki) mellkasi fájdalmaim vannak.

Természetesen "jó orvos módjára" nem vizsgáltatott ki.

Maximum annyit értem el a siránkozásommal nagy nehezen, hogy vetetett vért, meg mellkasi röntgent csináltatott.

Mindegyik negatív lett.

Na most én több mint egy héten át Spedifent szedtem, fog fájás végett. Sajnos olvastam, hogy szívbetegeknél nem javallott ez az orvosság, vagy csak kis mennyiségben.

Megjegyzem, úgy tudom nem vagyok szívbeteg.


Viszont most már lassan másfél hete, olyasmi ütötte fel a fejét nálam, hogy éjszakánként, de most már van hogy nap közben is, de a pulzusom gondol egyet és felugrik 90-re. És nem 10 percekig tart, hanem kb egész éjjel.

Nagyon durván lebetegedtem a héten, így a pszichológushoz max jövőhéten (az amúgy is adott időpontra fogok elmenni; ha megélem egyáltalán).

Annyi szörnyű dolgot olvastam a fórumokon, hogy akár halállal is végződhet egy ilyen, attól függ hogy melyik szívritmuszavar típusai közé tartozik.

Úgy igazából két dolgot tapasztalok, hogy 90 körüli a pulzusom, meg mellkasomban érzem az erős szívdobogást.

Valakinek volt hasonló, neki mi volt a baja; illetve helyre jött e?

Kezd már időnként halálfélelmem is lenni ez miatt.

És a nyugtatók is alig használnak. Vettem be frontint reggel, semmit nem segített. Most meg azt hiszem szegfűszeg teát ittam, talán most érzem azt, hogy egy picit lehet segített.


Félek hogy meghalok és egy kicsit most szédelgek is :( De ez is lehet a megfázástól is ennyi erővel, mert tegnap belázasodtam, 38.3 volt.


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 23. 08:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Mint írtam pánikbeteg voltam 6 èvig. Szinte minden tünetèt ismerem sajnos. De akkor is azt mondom, hogy túlságosan csak magaddal vagy elfoglalva. Ezt mondom èn, aki tudom mekkora szenvedèssel jár. De akkor is tettem annak èrdekèben, higy változtassak.
2017. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!