Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségem van?

Pánikbetegségem van?

Figyelt kérdés
Egy nagyon fontos barátom rákban meghalt lassan 2 éve. Én pánikbetegségben szenvedek azóta. A körülményekhez képest jól vagyok. De olyan mértékkel szabályozza a hétköznapi életemet hogy nem tudok normalisan élni. 0-24 órában szédülök..feszengek..stb Arra kérek valakit aki jártas ebben adjon nekem tanácsot. Segítsen rajtam.

2017. júl. 1. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint a ráktól pánikolsz? Semmiképp se tedd! Olvastam Anita Moorjani tanácsait egy szinkronizált videón, aki könyvet is írt "Meghaltam, hogy önmagamra találjak" címmel. Azt mondja hogy a legfontosabb hogy ne rettegj a ráktól mert az szinte bevonzza. Igaza van. Ő rákból gyógyult meg teljesen. Én egy basalioma nevű kevésbé veszélyes bőrrákból gyógyultam meg. Amíg rettegtem addig tényleg rosszabbodott. De mikor elhatároztam hogy nem is foglalkozok vele, akkor meg még hatékony gyógynövény keveréket is találtam rá, plusz az életet élvező optimista lelkiállapottal együtt úgy elmúlt mint egy pattanás.

Tudom hogy ezoterikusan hangzik az hogy azt hozod létre amire gondolsz, amin jár az agyad. De akkor is igaz. Ha jókedven és kicsattanó egészségen jár az agyad akkor észre sem veszed de ösztönösen olyan apróságokat cselekszel amitől jókedvű és kicsattanóan jó egészségű leszel.


De attól a tudattól is lehet szédülni hogy elveszítettél egy fontos személyt. Az idős szüleim halálát az segített feldolgozni hogy éltem a saját életem. Míg a nővérem meg folyton a velük kapcsolatos dolgokra gondol és ezért képtelen túltenni magát rajt. Pedig utazni, világot járni kell, vagy amihez kedve van az embernek. Az nem igazán jó ha még az elhunyt szeretteink fényképeivel is telerakjuk a szobát. Mert az nem segíti a felejtést. Nekem a lakásomban szinte alig van emlék az elhunyt szüleimtől. Vagy ha van az olyan aminek látványa nem szomorít el.

2017. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszodat. Próbsálom túltenni magamat a dolgokon és csak a jóra gondolni. De mikor néha eszembe jut, akkor kitör..Meg amikor a család vagy a barátok össze ülnek és ott ülök feszengek el akarok menni onnan..szédülök..és nem bírom ki hogy ott maradjak. Ez ellen mit tudsz tanácsolni.? :)
2017. júl. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!