Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok rosszul ha nem...

Miért vagyok rosszul ha nem mozgok?

Figyelt kérdés

Mozgok egész héten, aztán jön a hétvége, punnyadnék kicsit az ágyamban és egyszerűen nem tudok, rossz közérzet, fejfájás jelentkezik ha nem kelek ki az ágyamból. Óránként tornáznom kell pár percet, hogy jobb legyen! Ha nem mozgok csak ülök vagy fekszek mindig jelentkeznek ezek a tünetek. Nem is tudom mi történne, ha valami oknál fogva csak egy napig is ágyhoz lennék kötve.


Tehát miért lehet ez? Ha nem mozgok egy nap az az egész napomra kihatással van.Miért?


Tudom tudom, orvos... voltam is...mért egy vérnyomást és szét tette a kezét. Javaslata: tornázzak...



2017. dec. 25. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy teljes vérkép? Ezer oka lehet (még akár pszichés is), nem csak a vérnyomás.

Én is rosszul vagyok, ha huzamosabb ideig nem mozgok aktívan, de nekem ez 4-5 napot jelent. És valószínűleg a stresszes élemód miatt van, de annyira nem izgat, inkább futok napi 5km-t, még élvezem is.

Neked viszont tényleg nem ártana egy teljes vérképet csináltatnod, vagy akár egy neurológussal konzultálnod.

2017. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod, idén már nem, de jövőre meg fogok csináltatni egy teljes vérképet.
2017. dec. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!