Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha belekezdtek a...

Szerintetek ha belekezdtek a léböjtkúrában, és mozgok minden nap, nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés

A tesi órákra gondolok, igaz csak 45perc de nagyon kemény. :'( és ha bele kezdek, akkor nem lehetek rosszul?

Nem fogyás miatt akarom ezt annyira, igaz az is jó lenne ha 2-6kg öt tudnék fogyni, de leginkább azért hogy ki méregtelenítsen.

16 éves lány vagyok, kb. 158-164cm között, 66kg.

Azért kéne is fogynom, mert így nem érzem jól magam, hamar faradok es hát csúnya is vagyok.

Italokat a Dr.-valami nevu--ket vennem meg. 5napos lesz.

Csak fékek hogy rosszul lennék. Tudom így kár bele kezdeni, de azért akarom én , csak félek.

Válaszokat előre is koszonom, es utólag is sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!!



2017. jan. 1. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani. Mindenki máshogy bírja a koplalást, ráadásul nem tudom, konkrétan mit innál.

Nekem tuti menne 5 nap sima böjt (bár sosem edzettem még többnapos böjtnél. csak sétáltam, az is elég szürreális volt :D), de ha zöldségleveket innék, nagyon éheznék, ha cukros gyümölcsleveleket, akkor pedig még szénhidrátmérgezést is kapnék mellé s elveszteném a ketózis minden előnyét... Ezzel együtt a legjobbnak a rendes evést tartom. A méregtelenítéshez nem kell böjt. Vagy nem tudom, miért csinálsz léböjtkúrát...

2017. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem melyik termékre gondolsz.

Szerintem jobban tennéd, ha először csak kipróbálnád mondjuk 1 napig, lehetőleg hétvégén. 5 nap kezdésnek nagyon sok, nem bírnád, fejfájás, szédülés, gyengeség jelentkezhet. Ha otthon vagy, bármikor tudsz pihenni, aludni. És utána is elég belőle hetente vagy havonta 1 nap, hogy kicsit kitisztítsa a beleidet, feltöltsd magad vitaminokkal, egyéb hasznos tápanyagokkal. Önmagában ettől nem fogsz számottevően fogyni.

A méregtelenítésnek van kellemesebb módja, pl. ha száműzöd az étrendedből (vagy legalább minimalizálod) a "mérgeket", káros adalékanyagokat (készételeket, üdítőket stb.), feleslegesen bevett gyógyszereket, csapvíz helyett tisztított vizet vagy ásványvizet iszol. Napi szinten sok zöldség (minden főétkezésre egy adag), némi gyümölcs, és megfelelő mennyiségű fehérje (hús, tojás stb.), zsiradék (vaj, olivaolaj, kókuszzsír), emésztést és májműködést támogató gyógyteák - ez hosszú távon is tartható, és tartalmazza a szervezeted számára fontos tápanyagokat.

Pluszban szedhetsz még valamilyen algakészítményt (Chlorella, Spirulina), ezek elég jól tisztítanak, és közben nem kell éheztetned a szervezetedet.

2017. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

alacsony lesz a vércukrod, ha nem is leszel rosszul, de gyakorlatilag semmit se fogsz tudni csinálni, nem fog működni az agyad sem.


A méregtelenítés egy marhaság.


[link]

2017. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Dr. Steinberger levet innék. Nem fogyás miatt!:)

Van olyan aki próbálta is már? Mert sok jót olvastam, és hallottam róla. Lehet kibirnám, mert amúgy se eszek sokat naponta főleg ha suli, azért az ilyen levek szerintem laktatnak is. Meg azért ennék hozzá rozs kenyeret(ezt a kenyeret írta szerintem ha jól emlékszem). Napi 7db kenyeret kéne ennem. Reggel, délben és vacsoránál 2db kenyeret kellene ennem.

Tízórai és uzsonnánál 1db-ot.

+ mellé lé, és napi 2-3liter víz, gyógyteák.

2017. jan. 2. 22:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Elirtam, valamelyiknél még 1db-ot kettő helyett, mert 7-et kéne egy nap, nem 8-at.
2017. jan. 2. 22:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, méregteleníteni szeretnék!:)
2017. jan. 2. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, többek között azért, mert elég drága. Sokkal olcsóbban kaphatsz bio zöldségleveket (répa, cékla, vegyes) pl. drogériákban. 750 ml ananászléért főleg nem adnék 1600 Ft-ot, inkább vennék egy valódi ananászt és leturmixolnám, ha ilyet akarnék inni.

Olvastam én is a rozskenyeres ajánlást, és nem értem. Jó kis szénhidrátkúra... Ráadásul a kenyér nem segíti elő a belek kitisztítását sem, főleg, ha bolti.

2017. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az nem léböjtkúra, ha kenyeret eszel.

Szinte csak cukrokat bevinni, remek ötlet...


Egyél inkább rendesen és hagyd, hogy a szervezeted tegye, amihez ért, ne sokkold ezzel a borzasztó táplálkozással napokra se.

2017. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan. Léböjt kenyérrel, ez röhejes.
2017. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom itt is van cékla lé meg ilyenek.

Na igen, a kenyér nekem is furcsa volt, hogy azt kell enni mikor ez méregtelenítene.

2017. jan. 3. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!