Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem elégedett velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem elégedett velem az ágyban? Rosszul mozgok? .

Figyelt kérdés

Minden tökéletesen működik köztünk az agyban,legalábbis azt hitte

...aztan egyszer véletlenül volt egy olyan elszólása hogy nagyon szeretlek de nem sexert vagyok veled az volt mar jobb mással...nagyon rosszul esett ezért vissza kerdeztem h ezt hogy értette...azt mondta h ja semmi csak nagyon jo puncim van mert szűk meg minden es imád velem lefekudni de a lovaglás nem az erossegem...hat köpni,nyelni nem tudtam en eddig azt hittem nagyon élvezi mert mindig azt láttam rajta...tudnátok ebben segíteni? Hogy min valtoztassak? Hogy mozog aki igazán jo lovagol? Minden tanácsot szivesen várok előre is koszii



2015. júl. 18. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tudom nem ilyen választ szeretnél, de ezt ő tudná neked legjobban elmondani, hogy hogy a legjobb neki

esetleg annyit tudok mondani, hogy úgy ülj rá, hogy ne feszítsd a szerszámát se felfele, se le, mert ilyenben már pl volt részem, meg ne csak pár centit csúszkálj rajt, hanem próbálj meg a szerszám teljes hosszában mozogni, mert nálunk a barátnőm azt is élvezi ha alig-alig mozog rajtam, viszont nekem az nem túl nagy élvezet

2015. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hu ez nagyon hasznos válasz volt!:) koszonom:) meg azert voltam meglepődve mert nyilván előtte is voltak kapcsolataim es soha nem volt ilyennel gond soha nem mondtak nekem ilyet....es nem is ertettem mi lehet az ami nem jo neki..
2015. júl. 18. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
hát a legjobban ugye ő tudja elmondani, de hátha ezek az apróságok is segítenek már, amúgy a helyedbe simán szólnék neki, hogy akkor a következő szex alkalmával, addig próbálgatjátok amíg jó nem lesz neki, meg ugye a lovaglásnak is van más változata, pl nem csak szemből, hanem fordítva is ülhetsz rajta, ez neki is és neked is más, mert hát más szögbe lesz benned, próbálkozzatok, és sok sikert :)
2015. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell kérdezni. A barátom szűz volt, mikor megismertem, eleinte irányítottam, de hamar belejött. Néha mikor új dolgokat/pózokat próbálunk ki nem megy elsőre, de végig kommunikálunk és szerintem eléf jól öaszeszoktunk.
2015. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
aaa jaaj izé kérdező, én szívesen segítek neked gyakorolni, meg így megmutatni a jó mozgást,, yoloswagrofllol
2015. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván az is benne van h ő tenyleg rengeteg nővel volt egyutt.../es tudom hogy mindenkinél van jobb es nyilván nalam is...de ugy érzem ujra es ujra eszembejut ez a mondata valahogy nem tudom túl tenni magam
2015. júl. 18. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:
ismerős, már én is kaptam egy exemtől ilyet, és pont ugyanígy adta elő, csak ugye nem lovaglásról volt szó, utána hiába mondogatta hogy semmi gond stb, még a következő barátnőmmel is mindig eszembe jutott az a mondata... okosan kell megfogalmazni az ilyen dolgokat :)
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéljetek egymáshoz szex közben! Kinek mikor hogyan jó.

Térdelsz fölötte vagy gugolsz? Mert mindkét esetben máshogyan tudsz mozogni, bár a gugolás neked fárasztóbb, attól függően, hogy mennyire erősek a combizmaid.

Más pózzal nincs bajotok?

2015. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Térdelni szoktam általában,mert egyébként szeretek sokat felül lenni es nyilván ugy több ideig bírom:) nem mással nincs egyébként nagyon szuperek az egyuttletek csak ezt emelte ki.....:/
2015. júl. 18. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Hm, ne csak le-fel mozogj rajta, hanem tekergesd a csipodet a farokban ulve korkorosen is. Valtozatos ritmissal, erovel, fo a kiszamithatatlansag. Ugy is csinald, hogy huzod az agyat, nem engeded magadba, epp csak a makkot es picit is is tekersz a derekaddal egyet, hogy direkt alig legyen a huvelyedben a penisz. Max csak a makk, ezzel feltuzeled. Fontos, hogy guggolj is fel, es a labaiddal tartsd magad, igy lovagold meg, o meg markoljon a segged ala, hogy segitsen megtartani, mert ez faraszto lesz neked, ha nem edzett a labad. Hadd szoljon, csattogosan. :D A pasi bunko amig, diszkrecio ismeretlen fogalom neki.
2015. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!