Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindig rosszul vagyok, ez...

Mindig rosszul vagyok, ez lehet attól, hogy nem mozgok semmit? Több lennt.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy mitől lehet az ,hogy mindig rossz a közérzetem? Éjszaka vagyok fennt mindig sajnos gépezek játszok stb. Reggel 7-8-9 kor fekszem le és olyan este 6-7 ig alszok, felkelek és szédülök rossz a közérzetem. Szinte alig mozgok van olyan nap ,hogy átmegyek bátyámhoz biciklivel 2km körülbelül ennyi a napi mozgásom.Ez lehet valami betegség vagy inkább többet kéne mozognom esetleg gyalogolnom stb?

2015. aug. 3. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
LEhet, ha többet érne napsütés és friss levegő akkor jobban lennél!
2015. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze . Szerinted jo ez a forditott életmod? Mondjuk én is ezt csinálom csak nem 9ig hanem 1-2ig:D meg én focizok mellette.
2015. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:Még most is fennt vagyok nem alszok.. eldöntöttem ,hogy most fennt leszek este 9 ig kb (remélem kibírom)aztán lefekszek és akkor este tudok aludni reggel meg kelek :)

2 válaszoló: 1-2 ig? az durva ,de legalább sportolsz én meg itthon ólök egész nap felkelek gépezek, lefekszem és minden nap így megy :D

Köszi a válaszokat!

2015. aug. 3. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel 1-2ig mondom ám én:D
2015. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!