Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? Elegem van, el...

Mit tehetnék? Elegem van, el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ebben a pár hónapban sikerült elég jól becsokizzak, plusz sok nem épp epekímélő ételt ettem.


Hányingerem volt, elmentem orvoshoz. Az ultrahangon kiderült, hogy az epém nyúltabb alakú, lassabban ürül. Vérvételen pedig azt mondták, hogy az epém tele van epesárral, és nem az eleje, jó ideje gyűlt az epesár. :S


Két hete hányingerem van, szerencsére semmim nem fáj, de idegesít ez a hányinger. Jó, már nem olyan erős mint volt, de még jelen van. Emiatt kiborulok, sírok, utána csak rosszabb. Az aszisztensnő megmondta, hogy nem fog pikk-pakk megtisztulni az epém, de akkor is, engem nyugtalanít a hányinger.


Szerintetek normális, hogy lassan ürül?



2018. jan. 1. 08:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz az se segít, hogy bebeszélek magamnak minden szir-szar betegséget, ezzel is idegesítve magam.
2018. jan. 1. 08:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél fekete retket, és igyál feketeretek levet. Íz tisztítja az epét..
2018. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :))
2018. jan. 1. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik ami tisztítja: ébredés után éhgyomorra egy fél citrom levét belenyomod egy pohár vízbe és megiszod
2018. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezt is, valami csak segíteni fog
2018. jan. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!