Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
3éve meghalt a nagypapám.Én akkor először láttam halott embert..Azóta folyton beképzelem magamnak a betegségeket..A multkor a szívelégtelenségről volt szó utána kerestem a neten hogy mik a tünetei(szapora pulzus)megmértem és kicsit magas volt.Azelőtt soha.Reggel rögtön felkelés után megmértem mikor nem pánikolok hülyeségeken akkor 65volt..De minden féle betegséget beképzelek főként szívbetegségeket.Szívemmel soha nem volt gondom soha nem fáj meg semmi de mégis ezen kattogok..Édesanyám szerint nem kardológiára kéne elmennem hanem pszichológushoz.Lehet hogy most hülyének néztek de szerettem volna megosztani veltek hátha valaki egy cipőben jár/járt velem és tudna valami megnyugtatót mondani.22/F

2018. jan. 2. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád jól látja a dolgokat.

Egy pszichológussal beszélgess el, utána jobban leszel!

2018. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem vagy az vagyis ez csak a trauma hatasara alakulhatott ki nálad ez a kényszeres dolog. Csak beképzeled mert lehet h nemtuttad még feldolgozni.
2018. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég gyanús, hogy megtaláltad a betegséget, megijedtél tőle, és most azokat a tüneteket tapasztalod magadon.


[link]


Nem kéne öndiagnosztizálni aztán nem hinnéd azt egy kis hőemelkedésre hogy agyhártyagyulladás :D

2018. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ment a zöld kéz!
2018. jan. 2. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy jó erős placebót!
2018. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!