Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja faj a torkom ma...

3 napja faj a torkom ma reggel meg véreset koptem . Rosszra gondoljak? Vagy ez ilyenkor általános? Kicsit felek.

Figyelt kérdés

#betegség #torok #fájdalom .
2018. jan. 6. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Köhögés után köptél véreset, vagy csak úgy érezted hogy valami van a torkodban és kiköpted. Milyen színű volt a vér sötét alvást, világos friss? Társult e hozzá sűrű nyák, barnás, zöldes, sárga színű?
2018. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*alvadt
2018. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
CSak úgy feljött igen ilyen sötét barnás is volt érzetem a számban azt a ver ízt
2018. jan. 6. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Leghamarabb az orrüregből folyt le a garatba, arcüreggyulladás lehet. Orvoshoz kell menni.
2018. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladástól is lehet ilyen, lehet gyógyszer kell rá, ha még nem kaptál.
2018. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet hogy lenyeltél egy kést vagy egy csontot vagy nem ettél mostanában kínait ettél, mert lehet hogy egy kutya csip felsértette a torkod.
2018. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia rexike gyönyörű a neved életem .. Pff.. lehet igen hogy kínait ettem mivel tegnapelőtt jöttem vissza Pekingből ahova te. Sohasem fogsz kijutni mert nyomoru az életed nyelj te és csontot keresztbe és fulladj meg lassan kérlek :* puszillak
2018. jan. 8. 07:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csak megfaztam egy kicsit a repülő legkondijatol !!! Szeretlek trixxi akarom mondani rexi ez miii ?? Kutya név ? Találó
2018. jan. 8. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!