Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
87%

Nem biztos, hogy nőcske járt a fejében. Elképzelhető, hogy ahogy szoptattad a gyereket, a férjedet beindította.

Milyen házasság a tied, ha ilyesmiről nem tudsz beszélni a pároddal?

2014. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem mersz rakerdezni? Balhe lenne?
2014. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
19%
Jézusom ez nem normális szerintem.
2014. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenkor a másik melledre odavehetnéd őt is (vagy, ha kevés a tej, akkor először a baba, utána amelyik mellet már otthagyta, arra jöhet ő is).
2014. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
76%
Van egy nyilván lepontozásra váró tanácsom: ne vedd a szülői ágyba a kisgyermeket. Semmikor, soha. Szoptatásért kelj fel. Ráadásul 1 éves- nehéz is lesz erről leszoktatni a kicsit. A gyereknek a szülői ágyban semmi keresnivalója nincs. Nevelési problémákhoz vezet. A nevelési tan.-ban a pszichológus első kérdései közt: hol alszik, van-e külön ágya. Hajnali ágy erotikusan ingerlő-kicsit felébredt a férfi, de látta, te elfoglalt vagy és félálomban lett ez. Nem kell ehhez semmiféle nőcske. Fogadd meg a tanácsom, sok-sok tapasztalat van mögötte
2014. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem normális.
2014. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
39%
#4 gondolom 14 múltál és már maga a "mell" szó is izgalmi állapotba hoz...
2014. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
43%

Egy egy eves gyerek reggel tejbegrizt kapjon ne anyatejet.

Te pedig reggel a ferjedet kenyeztesd ne a gyereket.

Es igy problema megoldva

2014. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
59%
Ezzel mi a problema pontosan? Neha az embernek jol esik csak az elvezet, körítés nelkul.
2014. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
62%

9.

Az, hogy a gyerek mellette feküdt.

2014. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!