Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek! Szorongok! Ez...

Nagyon félek! Szorongok! Ez okozhat ilyet? A többi lent

Figyelt kérdés

Na de elmondom a történetet!

Kb fél éve kezdödött ez az egész!

Akkor ugy kezdödött hogy nagyon felhuztam magamat egy játékon és 2 hétig nehezen kaptam levegőt ilyenkor nem képzeltem be semmilyen betegséget még!

Aztán a hiradoba hallottam hogy van ilyen halalos betegség aminek ez a tünete na akkor történhetett valami a fejemben! Nagyon megilyedtem szorongtam bepánikoltam anyukám elvitt orvoshoz volt tüdő röntgen és semmi akkor abba is maradt de aztan uttanna jöttek sorba a beképzelt betegségek fel is sorolom hogy miket képzeltem

Tüdörák

Gégerák

Vérög

Tüdöembolia

Aztán mégegyszer tüdőrák

Aztán uttanna jött hogy nem tudtam aludni ettöl is egesz este szorongtam meg féltem ez nem is rég volt kb 3 hete

Ekkor is egy halalos betegséget képzeltem be elmentünk orvoshoz nem igen tudott mit szolni ehhez ezért azt mondta csináljunk egy labort viszgálatot(vérkép) akkor megnyukszol!

Meglett az eredmeny ez 2 hete volt tökéletes lett a vérképem! Es uttanna mar jobb is lett az alvásom

Most jelen pillanatban is nagyon félek egy betegségtöl(agytumor)

most is vannak tüneteim mint a többinél

Hányingerem van

A fejem az nem fáj nem is fájt

Szédülni se szédülök

Csak ilyen fura érzést érzek mint ha nem lennek önmagam nem ebbe a vilagnam lennek(rossz közérzet)

Na de a kérdésem az hogy a szorongás és a pánik is okozhat ilyen tüneteket?


2018. jan. 13. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Lásd google: pánikbetegség kezelése

2018. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetten irni hogy 14 éves vagyok és fiu nem tudom ez számit e
2018. jan. 13. 12:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Vagyis szerintetek ez mi?

Hipichondria és pánikbetegség,szorongás egyszerre?

2018. jan. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!