Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Limfóma? Vagy más?

Limfóma? Vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Teljes elkeseredettségemben fordulok hozzátok.

Érdekelne, hogy volt e valaki hasonló cipőben, mint én?


Röviden: November 20.-án egy vékonytűs biopszián voltam egy megnagyobbodott nyaki nyirokcsomó miatt. Negatív lett az eredmény, de mondták, ha nem múlik el, vagy nő, akkor ismételjük meg.

Hétfőn, mivel tovább nőtt ismét mintát vettek, de már onnan tovább is küldtek egy vastagtűs biopsziára limfóma gyanúja miatt.

Tegnap ezt meg is csinálták, meg vért is vettek, de az eredményk kb 10 munkanap lesz.

Nagyon félek, mert már a kemót is emlegették.

25 éves vagyok egy lassan 7 hónapos baba anyukája, és nagyon félek, hogy nem nevelhetem fel :(

80% os gyógyulási esély van a limfómára, de szeretném, ha kiderülne, hogy ez nem az, ami....

Volt esetleg valaki, aki szintén limfóma gyanúja.miatt biopszián volt, de kiderült, hogy nem az? Mi lett a történet vége?

:(


2018. jan. 17. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi lett s kezelés vége?

Van valami eredmeny?

Orvosok mit mondanak?

2018. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia :) Nagyon jól esik, hogy érdeklődsz. :))

Május 8.-án kaptam meg a 8. egyben utolsó kemoterápiámat, és június 19.-én pedig produkáltam egy újabb negatív ct-t :)

Úgyogy mondhatni meggyógyultam :) most 3 havonta kell kontrollra járnom. 😇😇

2018. júl. 3. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!