Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a fülemnek?

Mi baja lehet a fülemnek?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve egyszer kint futottunk 60 méteres futást -nem is lényeges-, amikor először hallottam a jobb fülemben valami fura hangot. Nem egészen zúgás, talán valami másnak mondanám inkább. Azóta gyakori jelenség. Úgy vettem észre, akkor jön elő, amikor hangosan hallgatok zenét, kiabálnak (de fele olyan hangosan, mint mások. Mások a buszon maxon hallgatják, egyes ismerőseim is, én azt viszont nem bírom) vagy ideges vagyok esetleg. Nem tapasztaltam, hogy rosszabb lenne a hallásom bármelyik fülemre is, a jobb ugyanolyan jónak tűnik, mint a bal. Ha beszélnek hozzám, értem, mit mondanak. Csak nagyon zavar... hirtelen kezdődik. Ilyenkor megsimogatom kívül a fülcimpám környékét, és általában hamar elmúlik. Most ez mi? Mit csináljak? A stressz, szorongás hatására alakulhat ki ilyen? Félek, nehogy valami történjen a hallásommal...


16/L



2018. jan. 25. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem első sorban látogass meg egy fül- orrgégészt
2018. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen hangot hallasz, mihez hasonló?
2018. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mihez hasonlítsam. Talán inkább mégis valami zúgásszerű.
2018. jún. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!