Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek a szívritmuszavartól,...

Félek a szívritmuszavartól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok de félek,hogy szívritmuszavarom van, már kb 2 éve érzek ilyen olyan dolgokat a szívemnél és akkor pánikolok be, nagyon rég óta sportolok is, van amikor az közbe is érzek, voltam sokszor ékgn,meg egyszer szívultrahangon is de mindenki azt mondja semmi baja a szívemnek, akkor én azt nem értem miért érzek ilyen s olyan tünetet és tök hirtelen jön és hirtelen is távozik, és amikor gyorsan oda teszem a kezem a szívemhez nem nagyon érzek semmit, tudom vannam extrasystolek és másnak is van ilyen de szerintem az sem normális, és én félek egyszer megáll ettől a szívem vagy lesz valami baja a szívemnek, pedig sportolok, jó a testalkatom minden oké de nem tudom miért pont a szívemmel érzek ilyen olyan dolgokat, vérnyomásom is oké, mit tudnék tenni? Ne féljek,mert nem lesz semmi bajom?

2018. jan. 28. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 30 éve van ilyen, ne aggódj ha a doki szerint rendben vagy akkor minden oké. Nekem viszont ténylegesen baj van a keringésemmel, hirtelen minden terhelés nélkül felgyorsul a szívverésem, aztán hirtelen úgy lelassul hogy szinte egy pillanatra meg is áll.
2018. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha van pár perced, nézd meg ezt az 5. perctől.

https://www.youtube.com/watch?v=duDmx5oUi74


az oldalon lévő kínálatok is ebben a témában adnak tanácsot.

2018. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De én nem szoronganék ha nem éreznék ezt azt
2018. jan. 28. 15:26
 4/18 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, néha erősen összevissza ver a szívem, másszor meg szorít a mellkasom vagy szúrást érzek, és a doki szerint minden rendben van. aztán meg hallja a híreket az ember h előjel nélkül tizen-huszonévesek halnak meg hirtelen szívhalálban...
2018. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek
2018. jan. 28. 15:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Általában sportolók halnak meg így hirtelen mert túl eröltetik a szívüket. Ettől szerintem felesleges félni de ha neked jól esik hát hajrá.
2018. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor ne féljek és sportoljak nyugodtan?
2018. jan. 28. 17:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza a kardiológiára, és mondd el, hogy az utóbbi időben mikor és milyen tüneteid voltak. (Ha addig naplót vezetsz róla, még jobb, mert pontosan látszik minden.)

Nem tudom, mikor volt az a szív uh, ha már régebben, akkor lehet, hogy csinálnak másikat. Vagy terheléses vizsgálatot. Vagy valami mást...

2018. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tavaly volt, nagyon sok egkm,meg szívultrahangom más más doktornál és azt mondták semmi baja a szívemnek
2018. jan. 29. 00:07
 10/18 A kérdező kommentje:
S pszichaterhet akartak kuldeni,mert majdnem minden heten doktorokat jartam,hogy nekem igen is baj van a szivemmel .. de valahogy mindig jok lettek a vizsgalatok es azt mondtak nincs bajom, regebb irtak nyugtatot is fel
2018. jan. 29. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!