Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az állandó szájszárasság...

Az állandó szájszárasság minek lehet a tünete abban az esetben, ha iszok eleget és nem szomjúság és nem cukorbaj okozza?

Figyelt kérdés
Napi 4 liter szénsavmentes víz, egy 40 kilós felnőttnél (eszik is)
2014. jan. 15. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet hormonális oka is, vagy télen a száraz levegő, stressz, nyálhiány, stb.

Fokozza a nyáltermelést a citrom és a rágógumi.

2014. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez volt az alapprobléma, csak egy válaszoló tanácsára ide is beposztoltam: Normális dolog napi 4 azaz négy liter szénsavmentes víz megivása egy 40 kilós embernek?

Nem cukorbeteg csak kórosan sovány és most próbál hízni. Szerintetek hogyan igya, hogy ne legyen ödémás tőle ?

2014. jan. 15. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyit sehogyan, ha hízni akar, akkor egyen.
2014. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyálkő?
2014. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem, nem normális napi 4 liter vizet inni, mindenképpen kérjen egy nagylabor vérvételt, vizsgáltassa ki magát. Ne találgassál, menjen doktorhoz. Jó egészséget !
2014. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Z.su köszönöm válaszod, ez az igazság:

(csak nem mertem leírni, mert már volt belőle problémám, hogy illetéktelenek is olvasták)

Igazi beteg vagyok 176 cm 35 kg mit csináljak, ha csak a pépeset tudom megenni. Már olyan rossz a fogam, meg nem tudom 1 cm -nél nagyobbra nyitni a számat. Már a kórházba sem mehetek mert nem mernek elaltatni kisműtétre.

2014. márc. 27. 10:38
 7/10 anonim válasza:

Kedves válaszoló aki annyi test súlyú mint te, tudnia kell hogy miért kórosan sovány ?

Én nem vagyok doktor, mindenképp doktorhoz menj, és nehogy valami paranormális tanokban higgy, mint a fényevés, stb.

2014. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondom már a kórházból is elküldenek, mert nem mernek velem mit csinálni !! Fogorvos addig nem csinál semmit, míg nem tudom kitátatni a számat, a szájsebészet meg nem emr elaltatni míg fel nem hízok annyit, hogy tudjanak műteni !! Ördögi kör !! Az orvos meg nem ír fel TÁPSZERT se !!
2014. márc. 27. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben betegség/rendellenesség miatt fogytál le ennyire, a háziorvosnak kötelessége valamilyen segítség ajánlását nyújtania neked. Ha a mostani háziorvosod nem tesz semmit ez ügy érdekében, akkor válts háziorvost, mert ez így nincs rendjén és a te állapotod is súlyosnak tűnik, ezért minden nap számít.
2014. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy dolog az orvosi kötelesség, meg egy másik, hogy mit tesz vagy nem tesz ! A páromat is hergeli, hogy milyen vagyok és csak "baszogtatnak" mindenkinek kibeszélnek, holott az orvosnak gyógyítani és nem szócsőnek kellene lennie. H elmegyek hozzá mindíg órákig várat másokat előbbre tart mint engem. Váltani azért nem tudok mert már mindenkinek ment az a bizonyos moszkvai vörös telefon !
2014. márc. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!