Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valamilyen vírust kaphattam...

Valamilyen vírust kaphattam el, ha fáj a fejem, állandó hányingerem van, hánytam is, étvágytalan, gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
A gyerekemmel voltam a gyerekorvosi rendeloben a héten, mashol nem is voltam, elkepgzelheto, hogy ott kaptam el valamit? Van ilyen virus, ami ilyen tuneteket okoz?
2018. márc. 2. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Vírusok mindig vannak. Bárhol elkaphatod őket, ha tömegközlekedéssel jársz, ott a legnagyobb eséllyel, de boltban, munkahelyen, akárhol elkaphatod, ahol emberek vannak.

Amúgy természetesen lehet hányás-hasmenést okozó vírussal dolgod. Pihenj sokat, diétázz, szedj probiotikumot és figyelj a megfelelő folyadékpótlásra. Jobbulást!

2018. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves választ! Azert gondolok erre, hogy itt kaphattam el valamit, mivel hallottam, hogy az előttünk es utanunk lévő gyerek is hányásos panasszal volt az orvosnál.

Nekem nincs hasmenésem, ezert kerdeztem, hogy onmagaban csak hanyast okozhat-e virus vagy ez inkabb csak gyomorrontás...

2018. márc. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!