Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihez forduljak? Mit tegyek?...

Kihez forduljak? Mit tegyek? Kellemetlen dolog.

Figyelt kérdés
Tudom gáz lesz amit leíró, de az akinek nincs ilyen tegye össze a 2 kezét. Lényeg 6 éve lesz nyáron h elkezdődött. Volt egy kis gombás fertőzésem, azután h kaptam gyógyszert meggyógyultam stb. Marhára viszkettt a fenekem, de nagyon! És azóta is állandóan. Azt hittem aranyerem van, mert van egy kis kitüremkedés, meg néha fáj is, kenegettem reparon stb. De nem jó, állandóan viszket egész nap. Nem hinném hogy férges vagyok. Azt hiszem felkészültem egy orvossal való beszélésre erről, háziorvoshoz menjek? Vagy lehet ekcéma? Vagy rák? Iszonyat kellemetlen ez nekem, 6 éve kínlódok... Vagy proktológushoz? Valakinek bármi, segítségre van szükségem, hasonló probléma? Egy 23 éves lány...
2018. márc. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen egy durvább aranyér előjövetele után, de kb. 3-4 hét alatt elmúlt. Nekem az segített, hogy folyamatosan kentem gyógyszertári neogranormon kenőccsel. Minden wc után megmostam, kenőcs, plusz esti zuhanyzás után is. És alul szappannal, tusfürdővel nem szabad tisztálkodni, csak intim mosakodó géllel, a betéteknél van többféle. (Én dove-t használok.) Ja igen, írtad a reparont, nekem az aranyéren nagyon sokat segített, viszont a viszketést nekem valószínűleg az okozta, mert attól is enyhült, hogy abbahagytam. Szóval lehet, hogy allergiás voltam rá, illetve ez nálad is lehet. Nekem a haemorid vált be, bár az mentolt tartalmaz, valamilyen szinten csíp, úgyhogy azt inkább gyógyulás után javaslom. Ettől függetlenül menj el orvoshoz, szerintem proktológushoz kérj beutalót. Amikor nőgyógyásznál jártál, neki nem említetted a problémát? Mert egyébként lehet, hogy ő is tudna segíteni.
2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam: van egy mellékhatások nélküli, növényi flavonoidokat tartalmazó gyógyszer, a detralex, amit folyamatosan, de kúraszerűen is lehet szedni (szájon át), erősíti az erek falát, így segít elmulasztani az aranyeret. Van egy olcsóbb változata is, de annak elfelejtettem a nevét. de gyógyszertárban biztos tudnak segíteni.
2018. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jutavit Diozmin + Heszperidin a neve a vénaerősítőnek, ameyik ocsóbb. Bepanthen kenőccsel is próbáld meg kenegetni magad.
2018. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor sima babapopsi kenőcsöt használtál, vagy ilyen kikevert cuccot? Nőgyógyásznak nem mondtam..
2018. márc. 7. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kikevert, kék neogranormont, azt a fajtát, amit vény nélkül lehet kapni, de csak gyógyszertárban.
2018. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bepanthennel kenem 3 napja, neked mennyi idő után javult?
2018. márc. 10. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét, de én nem bepantennel, hanem neogranormonnal kentem.
2018. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!