Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségem van. Így...

Pánikbetegségem van. Így elmenjek Erdei iskolába? (nagyon hosszú) Valahogyan megtudnám úszni? (szeretnék elmenni viszont gyenge hozzá a szervezetem)

Figyelt kérdés

A pánikbetegségem van az iskolai orvosom fedezte fel és ha valaki fel idegesít rosszul leszek ha idegeskedem akkor is ha túl sokat mozgok (mondjuk 1km sétálás)össze esek/hányok/megy a hasam.így félek elmenni az erdei iskolába(erdőbe leszünk 3km sétálás min. Csapat munka olyan osztály társaimmal akiket nem kedvelek röviden minden amitől rosszul lehetek)Anyukám se nekem se az iskola orvosnak nem hiszi el hogy pánikbeteg vagyok

És nagyon sokszor kértem meg hogy vigyen el orvoshoz így kérlek ne mondjátok hogy menjek el orvoshoz.


2018. márc. 10. 22:51
 1/3 Zoli780806 ***** válasza:
Ha nem mész el, nem múlik el sose. Ne futamodj meg. Menj el, meglásd jó lesz.
2018. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a munkahelyre is erre hivatkozva nem mész majd be...
2018. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukádnak "gratulálok". Mi az, hogy nem hisz az iskolaorvosnak??? Én sem hiszek minden orvosnak, erre az a megoldás, hogy akkor el kell menni egy másikhoz, aki vagy megerősíti az első diagnózist, vagy nem.

Ha anyukád hajthatatlan, akkor menj el egyedül, de ne hagyd annyiban.

2018. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!