Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy apám lebolondoz, meg nem enged el orvoshoz 20 évesen, mert nem hiányozhatok az iskolából?

Figyelt kérdés

Hiàba mondtam, hogy lázas vagyok, rosszul vagyok. Nem engedte meg. Mert az öcsém betegebben is bemegy, kettőt köhögött. Ja persze, én hánytam és volt 40 fokos lázam. Kitalálta, amikor mondtam neki, hogy hányok, hogy nem tudom mit beszélek, meg ràm rpntott, hogy altató kellene nekem.

Vesebetegségem volt, már ájulással, homályos látással, de lábon kihordatta amíg bírtam.

Meg is ver, ha nem az van, amit ő akar.


2018. márc. 11. 15:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

3 órát várt, egyetemre járok, annyit volt ott...

És igen, nem érdekelte milyen rosszul vagyok, pedig a tanárok is küldtek haza.

2018. márc. 11. 18:04
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem kamuzol, akkor...

Ez családon belüli erőszak. Az meg bűncselekmény. Apád a bántalmazó, aki konkrétan megsérti a személyi szabadságodat (nincs "nem engedlek el", mert nagykorú vagy, oda mész, ahova akarsz), plusz a testi sértés is bűncselekmény. Szóval te vagy az áldozat. Feljelentheted, de az elég macerás. Sokkal egyszerűbb, ha elköltözöl otthonról. Nem is értem, ilyen körülmények között miért nem tetted meg már régen. 18 éves kor felett nem kell engedély a szülői ház elhagyásához. És ne gyere azzal, hogy nincs hova menned, mert kizárt. Első helyen kollégium, járj utána a lehetőségeknek. Második helyen rokonok, haverok ha csak egy-egy hétre befogadnak, már jó; közben elmész szépen dolgozni, és gyűjtögetsz egy kis pénzt albira.

Gondolom, anyátokat is terrorizálja, ő meg csak tűri. :(

Nem kellene. Nektek kellene összefognotok, hármótoknak. Nem eltűrni, hogy egy ilyen vadállat uralkodjon rajtatok.

2018. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy sejtem baj van a házassággal. Nagyon meg van bánt a apukad. Nem hiszem hogy alapból egy vadember. Semminek érezheti magát és jó esetben a te életedben jót akar és ezzel a szörnyű kontrollal próbál neked mindent be biztosítani ami neki magának nem sikerült

Ez szerintem nem fog enyhülni de enyhülhet ha megnyílna feléd

Ehhez az kell hogy te is megnyilj

Mivel nem ismerem öt ennyiből neked kell tudni mi lenne a jó döntés

Vigyázz magadra

2018. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

20! éves vagy!


Szánalmas, milyen életképtelen némelyik "felnőtt". Az megvan, hogy áprilisban TE is szavazhatsz? PEdig egy orvoshoz nem tudsz egyedül elmenni.


Remek...

2018. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

12-es, milyen "családon belüli erőszak"-ról dumálsz?


A kérdező felnőtt ember, elköltözik és máris megoldva a probléma, de persze, arra meg ezeregy kifogás jön, hogy miért nem tud (értsd AKAR) almenni otthonról.


Hagyjuk már.

2018. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
15-ös, képzeld, a "családon belüli erőszak" NEM kizárólag a kiskorú gyermekek sérelmére elkövetett bántalmazást jelenti, hanem a család bármely tagjának egy bármely másik tag sérelmére elkövetett bántalmazást is. És nem csak a fizikai erőszak tartozik bele, bár itt az is van, hanem más fajtái is léteznek, úgymint lelki, gazdasági stb. Talán tájékozódj egy kicsit a témában, mielőtt belekötsz másokba.
2018. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

Szia

Remélem be kapcsoltad a kérdés követést!

Sajna itt ezen a kérdésen csak a megtört , buta emberek jöttek össze!

Hány éves fater? Mindeggy is!

1 kapuzárási pánikja van!

2 ha anyud nincs már veletek az az érzés is nyomja!

3 nagyon érzi hoy közel a vég!

4 irtad hog amiota nyögdijas túlzottan ráér...

5 20 vagy és nincs nyüzsgés körülötte! Utod unokák.

6 lehet h kezd demens lenni.

7 anno sokakat úgy neveltek hogy a munka mindenek elött. Nem tud engedni ebből mert bele sujkolták, mikor is kezdett el dolgozni? Menyit volt beteg? És anyud? Valamitől nagyon fél az öreg.

Igen extra xar ijen terrorban élni, 60 és 20 év 40 év kor külömbség generácios szakadékkal.

Okosat tudok mondani hogy szerezz koleszt! Hétvégén hazamész!

Kellene neki egy psziho mokus.

Bocs ha fájt.

2018. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szia

nekem is volt egyszer ilyen apukám

de nemet mondtam, ha kell akkor utólag

tudod hiába felnőttek

esendő emberek

nekik is van mit tanulni

néha nehéz az élet

remélem nem lesz nagy baj

2018. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!