Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Konkretan mi a szorongas?

Konkretan mi a szorongas?

Figyelt kérdés

Pszichologushoz jarok valoszinuleg szorongassal. Panikrohamaim vannak, legalabbis ilyen erdekes mas tudatallapotba kerulok, mindentol megijedek, meg az asztalon fekvo ceruzatol is ilyenkor. Mindenre erzekenyebb vagyok, ha stresszhelyzet van, sokkal idegesebben reagalok mint elotte. Kicsit tobb, mint fel eve tart.

De nem tudom mi a szorongas. Ehhez a fogalomhoz nem tudok erzest kapcsolni. Azt mondta a doki, hogy ez is baj, hogy nem beszelem ki az erzeseimet, mert nem is tudom, hogy mit erzek. Nem erzek semmit, egyedul ettol a furcsa mentalis allapot miatti felelem es feszenges van minden egyes nap. Ha elterelem a figyelmem, olyan vagyok mint regen.

Ha megjelenik ez az allapot, akkor se beszelni se mozgolodni nem igazan szoktam, mivel attol felek, hogy csak eloidezem a panikrohamot vagy rontok a helyzeten.

Valaki meg tudna fogalmazni, hogy mi is az a szorongas?

20/L



2018. márc. 16. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erről inkább a pszichológusoddal beszélgess, nem tudok segíteni.
2018. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az,ami nálam már paranoid szintig fajult. Ennek az az oka,hogy soha nem vagyok egyedül.
2018. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezt ki tudnad fejteni? Paranoid szintig?
2018. márc. 16. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!