Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet valaki egész évben...

Hogy lehet valaki egész évben náthás?

Figyelt kérdés

Van az irodában egy kollégám aki egész évben (nem túlzok) folyamatosan prüszköl és az orrát fújja. Mivel csak látásból ismerem, nem mertem megkérdezni tőle, hogy milyen baja van, de találkozott már valaki ilyennel? Lehet valami porallergia? Mert a pollen az ugye szezonális. Vagy ilyen gyenge az immunrendszere? Esetleg pszichés alapú? Mindenesetre rohadt idegesítő, nem szeretem a beteg embereket magam körül. :(


25/L


2018. márc. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly december eleje óta idén március elejéig folyamatosan köhögtem. FOLYAMATOSAN! És nem csak ehhe-ehhhehe volt, hanem száraz, erőltetett köhögés. Ezidő alatt 4-szer voltam dokinál, sokféle gyógyszert kipróbáltam, de egyik sem segített. Ha szedtem őket, azért köhögtem, ha nem szedtem, akkor meg azért. Aztán amilyen hirtelen jött a köhögés, úgy el is múlt.
2018. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen persze. Itt vagyok en elo peldanak.

Allergias vagyok: porra, poratkara, peneszgombakra, es minden tavasztol oszig viragzo sz*rra. Megfazasra hajlamos vagyok hideg idoben.

Egesz evben non stop folyik az orrom, tusszogok, 100-as zsepivel megyek mindenhova.

Nyilvan otthon probalom elhetobbe tenni a kornyezetem, de munkahelyen ez nem kivitelezheto 100%-ban.

2018. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nátha nem lehet, mert az vírusos, és az nem marad meg huzamosabb ideig, a szervezet legyőzi. Allergia lehet, de arra szedhetne gyógyszert. Mindenesetre nem fertőz.
2018. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Simán csak gyógyszer függő. Akkor produkál ilyeneket a szervezet amikor hiányzik neki a gyógyszer.

Még ha ez sok embernek hihetetlen is.

2018. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!