Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 41 fokos láz normális? 15...

41 fokos láz normális? 15 éves, tüszös mandula?

Figyelt kérdés
orvosnal voltunk penteken antit kapott.2 napig nem evett, inni ivott keveset de azt is kihanyta!tegnap 39, 6 os laza, volt, felhívtam a 112, nem küldött mentőt!vízes borogatast javasolt, lazcsillapítóval.holnap délutanos az orvos akkor tudom felhívni.már se éjjelem se nappalom, nekem se és a lányomnak sem, nagyon ki vagyunk készülve.jár valaki esetleg hasonló cipőben?
2018. ápr. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyelet, azonnal!
2018. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem normális!

Be kéne vinned az ügyeletre, vagy valahova.

Addig is: tea, lázcsillapító, vizes borogatás vagy hideg ülőfürdő! Először langyos, majd fokozatosan hűtött vízzel! nálunk mindig ez volt, családban mindenki egészségügyis.

2018. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
A 39,6 nem 41 fokos laz. En a diszpecser helyeben kirohogtelek volna ha mentot hivsz egy atlagos betegseghez.. fekudjon,folyadekot vigyen be,lazcsillapito aztan ha 5nap mulva sem jobb akkor kell ugyeletre menni. Ezert a sok nyamnyila kolyok ebben a vilagban,a mi idonkben nem volt 112 megis tuleltuk a torokgyulladast egy kis lazzal...
2018. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

41 fokkal menjetek be a sürgőségire!


Viszont az nem értem, hogy hogyan gondoltad, hogy lázhoz mentőt küldenek.

2018. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért is tökölsz? Már rég az ügyeletre kellett volna vinned, nem a rendelési idővel törődnöd.
2018. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A 41 fokos láz nagyon nem normális, nem is értem, miért így kérdezed, amikor te is tudod, hogy NEM!


Ha a lázcsillapítás semmilyen formája nem használ, mindenképpen sürgősségi. Ha jelenleg ennyi, az már nem vicces, akár halálos is lehet.


Azt meg kétlem, hogy ha azt mondtad a telefonban, hogy 41 fok a láza a lányodnak és nem megy le, ne küldtek volna ügyelestest, vagy mentőt.


Valaki itt írta, hogy mi is felnőttünk, na de gondolkodjon már aki ezt írta, hogy a 41 fokos láz az nem egy kis hőemelkedés.

2018. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már kiírtad a kérdést, azért pötyöghetnél pár sort, hogy most van-e a 15 éves lányodnak 41 fokos láza, vagy elírtad? Nagyon nem mindegy 40 körüli láznál.
2018. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!