Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Épp az előbb történt, hogy...

Épp az előbb történt, hogy spontán lezsibbadt a fél oldalam, nagyon bepánikoltam és elkezdtem kicsit sétálni az utcán és utána elmúlt. Kb.2 percig tartott az egész. Ugye nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a haziorvoshoz beugorhatnál ezzel, nem jó lábon kihordani esetlegesen egy stroke-ot.
2018. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De most már semmi bajom..
2018. ápr. 15. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést? Senki nem tudja megmondani látatlanba mi okozta. Lehet csak keringési zavar, meg egy csomó minden más is amitől legközelebb is lehet ilyen vagy más. Az előző válaszolónal igaza van. De ha te csak feloldozást vársz akkor menj a templomba.
2018. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon enyhe lefolyású stroke-ok. Ne kelljen már könyörögni, max azt mondják, hogy rendben vagy.
2018. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy belegondoltam nemis az egész oldalam zsibbadt le, hanem csak itt a jobb oldalon a hasam táján. Amúgy is csak 16 vagyok..
2018. ápr. 15. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2018. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!