Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bőrráknak milyen tünetei...

A bőrráknak milyen tünetei lehetnek ha már valaki komoly beteg lett, áttétes?

Figyelt kérdés
1 éve voltam a bőrgyógyászaton. Akkor azt mondták hogy az egyébként elváltozott, sérült anyajegyemmel minden rendben van, haza küldtek. Olyan alpári stílusban beszéltek velem akkor hogy azóta rá sem néztem az anyajegyemre, csak most a napokban hogy már hetek óta tartó csont és fejfájdalmam van, az ágyból ritkán kelek ki és 10 kg -t fogytam. Kár volt ránézni, az anyajegy fekete lett és még jobban szétterjedt. Megtörténhetett a legrosszabb, mit gondoltok?

2018. ápr. 17. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egy bőrgyógyász van az országban. Még magánban is 7000 ft körül van az anyajegyvizsgálat. Nézesd meg újra, vetesd le, a szövettan mindent elmond.
2018. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért vártál vele 1 évet, ha te is tudtad, hogy gáz van vele?

Ennyi idő után bármi előfordulhat...

2018. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZIA, AKKOR MIERT NEM MÉSZ ORVOSHOZ??

egyebkent a börrák az esetek 20-30 szazalekaban indul ki anyajegyböl.

Első: arra azert kivancsi lennek hol 7 ezer a vizsgalat, neten amiket talaltam 20-40 ezer maganban!

2018. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó helyen keresgélsz, utolsó!

20-30000 forintért már kiműtik az anyajegyet magánban, nem csak szűrik. A szűrés 7000-10000 forintig elérhető magán bőrgyógyásznál!!!

2018. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Például:


[link]

2018. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!