Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek el lehet butulni...

Szerintetek el lehet butulni egy ido utan, az evekig tarto lelki traumaktol, fajdalmaktol es szeretetlensegtol?

Figyelt kérdés

Sajnalatos modon egymas utan ertek a kulombozo traumak.Es nem hogy javulna az elethelyzetem,hanem egyre rosszabb.Egeszsegugyi okokbol nem tudok dolgozni.Ossze vagyok zarva gonosz anyammal,barataim nincsenek s kezdem azt erezni bolonduolok meg vagy butulok el.

Lehet,hogy csak az az oka,hogy nem igazan kommunikalok senkivel s csak a szobamban ulok egymagam tobb,mint egy eve?



2018. ápr. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Simán lehet, ha nem fejleszted magad például rejtvényfejtéssel meg egyéb logikai feladatok megoldásával. Sajnos így az agyad is ellustul és bár butább nem leszel, de nehezedre fog esni gondolkodni főleg ha nagyobb kihívás kerül az életedbe és bizony utána nagyon nehezen tudsz visszazökkenni.

Ha otthon ragadtál bizonyos okokból kell keresned magadnak egy elfoglaltságot ami tereli a gondolataidat és agyadat tornáztatod. Meg járj el társaságokba, beszélgess emberekkel, mert sajnos ha elmarad a kommunikáció hosszú hónapokig sokkal nehezebben fogsz majd tudni megnyílni mások előtt, félénk, csendes, zárkózott leszel! Én pár éve beleestem egy hasonló hibába és nehéz volt vissza lendülni a társasági életbe.

2018. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos mar nem is igazan merek beszelni emberek elott,annyira ertektelennek erzem magam.
2018. ápr. 21. 19:58
 3/5 monen ***** válasza:

Nem éppen úgy fogalmaznék hogy elbutulni. Inkább a tanult képességek fejlődnek vissza vagy megreked a fejlődés.


Szabadulj a helyzetből ahogy lehetséges, mert egészségtelen számodra olyanokkal élni, akik gonoszak veled. Nagy árat fogsz még fizetni az életben, ha nem szabadulsz: elbukott parkapcsolatok, bizalmatlanság, önbizalom és önértékelési zavarok, depresszió, stb. Szabadulj, amint tudsz és ne is nézz vissza! Vedd tudomásul, hogy egy Értékes emberke vagy és ki tudja még ki lehet belőled, ha támogató, normális, szerető emberekkel veszed körbe magad!

Sok szerencsét az életben!

2018. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ez 3 éve tart ha olvasgatsz, gondolkozol kicsit nem butulsz de a fogalmazókézség és a beszéd az tényleg romlik
2018. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kedves szavakat :)
2018. ápr. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!