Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressztől illetve lelki...

A stressztől illetve lelki fájdalmaktól lehet az embernek testi fájdalma? Mik lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne adjál fel itt találós kérdéseket, hanem írd le a bajodat. Beképzelni bármilyen tünetet lehet, még terhességet is. Talán csak a kéz és lábtörés a kivételek, meg a gerinctörés, és szemkiszúrás is.

2011. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lehet
2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Minden lelki fájdalom testi betegségbe torkollik.

Ne fojts magadba, mert megbetegszel.

2011. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna igen lehet. Több minden előfordulhat a magas vérnyomástól a pánikbetegségig, gyomoridegig sok minden. Akár súlyos, akár enyhe is lehet. Van ami hipp-hopp elmúlik, de van ami komolyabb, hosszan tartó problémát, esetleg orvosi segítséget igényel. Disznóság nem? Valami nagy bánat, gyász éri az embert, amibe aztán még fizikálisan is belebetegszik. Sajna nekem is volt. Nézz utána a neten, keress rá a pszichoszomatikus betegségekre.

Üdv.

2011. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leginkább fejfájás és esetleg izomfájdalmak az izmok feszülése miatt.
2011. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos mellkas fájdalom?
2011. nov. 20. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze az is elö fordulhat. Miért mondják azt ha valaki érzékenyen reagál vmire, hogy a szívére veszi? Talán te is a szívedre veszed, de egyértelmüen a stressztöl lehetnek mellkasi panaszok, magas pulzus számmal, magas vérnyomás stb... Menj orvoshoz, vizsgáljon ki.
2011. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok,vérnyomáscsökkentőt és szívritmus szabályzót kellet eddig szednem napi 3 szemet.Most elértem,hogy csökkentettük az adagomat és a vérnyomás csökkentőt elhagytuk és a szívritmus szabályzót feleztük.Nyugtatóra nem szeretnék rászokni.Azért volt stresszes az elmúlt időszak,mert rengeteget veszekedtünk a párommal és ráadásul egy olyan városban élek a szülővárosomtól 300km-re,amit utálok.Magam voltam itt a magánéleti problémáimmal és nem volt senki akihez fordulhattam volna segítségért.Elképesztően rossz volt.A párommal pár hónapja rendeződtek a dolgok és hál1istennek jól megvagyunk,de még mindig itt élünk.Ha isten megsegít egy hét és hazaköltözünk.Reménykedem benne,hogy a lelkemnek is jobb lesz és elmúlik minden.Szted lehetséges akkor ez,hogy ettől lenne???A válaszokat előre és utólag is köszönöm!
2011. nov. 21. 10:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármi, amit csak elbírsz képzelni a világon. Nekem is volt úgy 3 éve egy borzalmas időszakom, rettenetesen megviselt lelkileg. Volt először is kéz-ujjzsibbadásom, görcsös fejfájásom, szédülésem, nőgyógyászati-urológiai panaszaim, mellkasi fájdalmaim, hát ízületi fájdalmaim. És még csak alig múltam 22 éves! Szerencsére ezek elmúltak, de amint bejön egy stresszes időszak, valamim tuti elkezd fájni!
2011. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!