Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lágyéki nyirokcsomó megnagyobb...

Lágyéki nyirokcsomó megnagyobbodása, piros, duzzadt lábak, mi lehet?

Figyelt kérdés
Apukámnak kb. 2 hete bedagadt, bepirosodott a combtője, nagyon fájt neki. Háziorvos azt mondta, felületi trombózis. Szedte a gyógyszereket, a combtőnél a pirosodás lejjebb ment, de már a vádlija is bedagadt egy kicsit. Pluszban feszül is a lába. Volt ultrahangon, az ereivel gond nincs, a lágyéki nyirokcsomója van mrgnagyobbodva, kb. 2 centi. Bőrgyógyászhoz küldte. Mi lehet a baj?

2018. ápr. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kérnék egy hematológiai beutalót lehetőleg egy CT-vel egyetemben, mert a fájdalmatlan megnagyobbodott nyirokcsomó nem játék.


Trombózissal- még ha csak felületi is, nekem is volt, pedig én 20 éves lány vagyok- nem utalták még be orvoshoz? Gumiharisnyát kapott? Mid szed, milyen vérhigítót?

2018. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De beutalták, ott mondták uh-n hogy nincs vénás trombózis. Kapott beutalót hematológiára a biztonság kedvéért. Házidoki szerint az ere van begyulladva a combtőnél-valóban ki is tapintható, jogy "be van dagadva" az ere ott. Szerinte azért van begyulladva a nyirokcsomó.
2018. ápr. 28. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges, mihamarabbi felépülést kívánok Édesapádnak!
2018. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!