Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvételnél 2,8 lett a cukrom....

Vérvételnél 2,8 lett a cukrom. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Nem voltam rosszul tőle. Még sosem volt vércukor eltérésem, pedig elég sok vérvételem volt az utóbbi időben. Ez nem éhgyomri érték. Minden más rendben volt. Nagyon ideges voltam a vérvétel előtt és hasmenésem is volt egy kicsit. Nem tudom ez számít e. Lassan felszívódó cukrokat tartalmazó ételt ettem előtte pár óraval.
2018. ápr. 25. 14:37
1 2 3
 11/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
A rostok nem lassítják a cukor felszívódását, hanem a rostdús, teljes kiörlésű ételekból a rostok hatására lassan szívódik fel.
2018. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Annyira jó, amikor itt megmagyarázza valaki, hogy minek kéne a leletem szerepelnie ami nincsen rajta akkor sem ha rajta kellene lennie! Jól látok köszönöm!

Igen rájöttem, hogy alacsony a cukrom ezért tettem fel a kérdést. 🙈 Igen rohadt ideges voltam vérvétel közben, de nem azért mert leesett a cukrom, hanem mert féltem a kontroll eredményeimtől. Nem voltak hipoglikémiás tüneteim.

2018. ápr. 26. 10:08
 13/22 anonim ***** válasza:
Ypszilon 1980, megkérdezhetem mit dolgozol?
2018. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem akarlak se elrettenteni, sem pedig felelősségre vonni, se megbántani semmivel.Mindent én sem tudhatok, viszont 90%, amint láttad te is, így van. De ezért kellene inkább szakembert megkérdezni erről.

Képi diagnosztikai és intervenciós asszisztens vagyok.

2018. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi a sok " hasznos" hozzászólást. Elmentem az orvoshoz aki annyit mondott " ez nem olyan alacsony, semmi jelentősege".

Na ennyit a kómáról 😁 komolyan nem értem, hogy olyan laikusok akik csak félcfüllel hallottak valamit miért szólnak hozzá fontos kérdésekhez? Nem kötelező.

2018. ápr. 26. 19:04
 16/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor egy kis olvasnivaló még:


[link]

2018. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Meg még egy hivatalos állásfoglalás:


[link]

2018. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a cikkeid. Ez nem szakirodalom te meg csak egy okoskodó asszisztens vagy.
2018. ápr. 26. 21:07
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja és szöveget érzelmezni sem tudsz! De leírom neked, megegyszer, hogy nem voltam rosszul. A vérvétel után még órákig nem ettem semmit.....és akkor sem voltam rosszul. Nincs semmi bajom mert egyszer idegesség meg jasmenés miatt alacsomyabb volt.
2018. ápr. 26. 21:11
 20/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
28%

Ezt te döntöd el.

A saját véleményed a legfontosabb számodra.

2018. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!