Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérvételnél 2,8 lett a cukrom....

Vérvételnél 2,8 lett a cukrom. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Nem voltam rosszul tőle. Még sosem volt vércukor eltérésem, pedig elég sok vérvételem volt az utóbbi időben. Ez nem éhgyomri érték. Minden más rendben volt. Nagyon ideges voltam a vérvétel előtt és hasmenésem is volt egy kicsit. Nem tudom ez számít e. Lassan felszívódó cukrokat tartalmazó ételt ettem előtte pár óraval.
2018. ápr. 25. 14:37
1 2 3
 21/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, de most miért vitatkozunk ezen komolyan?

Az gond, hogy belinkelek erről tájékoztató adatokat azért, hogy legyél tisztában ezzel, tudd, hogy miről van szó, mit jelent?

Írtam, hogy ez lehet egy egyszeri dolog, mert ideges vagy vagy valami. Ha jól vagy, akkor örülünk, de attól még oda lehet magadra figyelni és néha ezt ellenőriztetni.

2018. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem! Az orvosom véleménye. Nyilván nem a tiéd és itt le is zártam a válaszadást. Kérdés megoldva.
2018. ápr. 26. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!