Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Óvodás miért beteg állandóan,...

Óvodás miért beteg állandóan, miért fertőzi végig a csalásot két hetente?

Figyelt kérdés

Tudom kicsi stb. De mi miért kapjuk el tőle állandóan?

Nem rossz az immunrendszerem, de ezek nagyon makacs vírusok. Még a 100 kilós apámon, aki sose beteg is végigmegy.


2018. máj. 8. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk már iskolas és még mindig így van. Ezek a gyerekek között terjedő vírusok valahogy makacsabbak. Szedjetek immunerősítőt és sokat legyetek levegőn (télen is) mondja ezt egy gyakran betegeskedő fiú anyukája.
2018. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő megvan, hiába...
2018. máj. 8. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a méhpempős mézet, vagy a méhpempőt, csinálj egy 1 hónapos kúrát, ha egyébként szabad enned mézet. Nekem ez télen mindig segít, hogy ne kapjam el az influenzát a munkahelyemen.
2018. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1/3 vagyok, mi is szedünk mindig mást és hiába. Most méhpempőt és c-vitamint. Na meg az immun 44-et, de még így is benyalja a nagyobb vírusokat. Szerintem majd elnövik.
2018. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!