Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ügye nem valami daganat? 16/F

Ügye nem valami daganat? 16/F

Figyelt kérdés

Körülbelül már 3hónapja van egy 4mm átmérőjű duzzadt nyirokcsomó a fülem mögött.Néha nagyobbnak, néha kisebbnek érzem, van olyan amikor teljesen eltünik..

Az őszi/téli hónapokban szinte havonta bekaptam 1 torok/mandulagyulladást, elég sok hiányzásom lett, azóta lehet kb ez a duzzadt nyirokcsomó, mindkét oldalon.

1hónapja elmentünk az orvoshoz, mondta hogy még most is piros a torkom, pedig nem is fájt, és levett 1 torokváladék kenetet, bár én abba amúgy találnék kifogást, mivel hozzá sem ért a pálcikával a torkomhoz, nem is találtak semmit, pedig örültem volna ha valami baktérium lett volna a torkomon, mert akkor legalább tudjuk miért van..Mondta hogy csináltassunk 1 teljes vérképet..

De most sem tudunk elmenni vérvételre, szerintetek nagy baj ha kb 2héttel később megyünk el?


2018. máj. 9. 10:03
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy nagy baj, de minél előbb menjetek!!
2018. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem daganat nyugi
2018. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem tudom milyen férfi lessz belőlem..Alig eszek húst, mivel nem szeretem magát az ízét, félek mindentől, pl(nem próbálok ki olyanokat hogy bob, aquaword-be vizicsuzdák stb..), félek 1 vérvételtől..

Nem tudom hogy,ha neadj isten 1x egy komoly betegséget össszeszedek hogyan fogom tudni lekűzdeni, szerintem sehogy..

2018. máj. 9. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakran csak ilyen "zsírcsomó" alakul ki, csak zsír gyűlik fel benne, semmi problematikus. Ha nem tetszik, sebészeten egy perc alatt kikapják, mint egy anyajegyet. A mérete aszerint változik, hogy... ugye ha vki hízik/fogy mindenkinél megvan, hogy első helyen hová/honnan. Pl. aki hasra hízó típus, már mindenhonnét teljesen lefogyott, de a hasán még mindig van felesleg. Na most a zsírcsomókról tudni kell, hogy ezek növekszenek legelőször és leglátványosabban, tehát ha egy csontsovány gyerek hirtelen két hétig többet eszik a megszokottnál, a csomó máris háromszor akkorára telik, következő két hétben meg szinte eltűnik, ha épp kalória mínusz van.
2018. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Énis pont ilyen típus vagyok:D 7% a testzsírszázalékom 177cm-hez, a végtagjaim, arcom vékony, de a hasamon elég sok zsír van, mint valami kisebb sörhas..

Egyépként a háziorvosom aztmondta hogy nyirokcsomó, de akkor lehet zsírcsomó is?

2018. máj. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!