Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudom lejátszani a...

Hogyan tudom lejátszani a számítógépen egy orvosi röngen CT lemezt?

Figyelt kérdés

Kaptam a röngen vizsgálatról egy CT lemezt a röngen orvostól,betettem a számítógépbe de csak egy rakás betü és szám jelenik meg.semmi kép ami az elváltozást kimutatná.

Mit nem csinálok jol a számítógépen?


A választ előre is köszönöm.



2018. máj. 17. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs más file a lemezen? Nem kért valami telepítést? Már rég volt, de nekem úgy rémlik, mikor a párom felvételét néztem, volt valami program is mellékelve, amit installálni kellett. Mivel ezek a felvételek olyan kiterjesztésben vannak, hogy általában nem mindennaposak egy háztartási gépen. Persze lehetséges, hogy mi profibb klinikán voltunk, és ott gondoltak erre. Nézd meg a tulajdonságokban, hogy mi a file kiterjesztése, és keress rá a neten, hogy mi játssza le.
2018. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!